"Pytanie na śniadanie". Mateusz Szymkowiak zadebiutuje w roli prowadzącego program! Tomasz Kammel ma konkurencję? [ZDJĘCIA]

Już 31 lipca, we wtorek o godzinie 7:55 w „Pytaniu na śniadanie” Mateusz Szymkowiak stanie przed nowym, zawodowym wyzwaniem. Zadebiutuje w roli prowadzącego porannego magazynu „Dwójki”. Towarzyszyć będzie Marzenie Kawie. Tomasz kammel ma konkurencję?

Multimedia

Tym samym Mateusz Szymkowiak dołączył do grona nowych wakacyjnych prezenterów „Pytania na śniadanie”, wśród których znalazła się między innymi Tamara Gonzalez Perea, znana bardziej jako Macademian Girl.

Marcelina Zawadzka na motocyklu! Jak prezentuje się w drapieżnym wydaniu? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dziennikarz i reporter TVP2 nie ukrywa swojej ekscytacji:

To dla mnie wyróżnienie! Mam nadzieję, że spodobamy się widzom i jeszcze będzie okazja, by powtórzyć to doświadczenie.

To nie jednak nie jedyne wyzwanie, przed jakim w najbliższym czasie stanie Mateusz Szymkowiak. Młody dziennikarz poprowadzi Wakacyjną Trasę Dwójki! Już w najbliższą niedzielę, 22 lipca o godzinie 20:05 w TVP2 odbędzie się relacja na żywo z Torunia z pierwszego koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki. Serii letnich, plenerowych koncertów transmitowanych przez telewizyjną Dwójkę przyświeca hasło „Lato, muzyka, zabawa”. Jednym z prowadzących będzie Mateusz Szymkowiak. Towarzyszyć będzie on m.in. Izabelli Krzan oraz Idzie Nowakowskiej.

Macademian Girl będzie prowadziła śniadaniowy program w TVP! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przystankami na tegorocznej muzycznej trasie są Toruń, Zamość, Stalowa Wola i Gdańsk. Ultranowoczesne sceny gościć będą plejadę muzycznych gwiazd z Polski i z zagranicy. Publiczność zgromadzona na koncertach, a także widzowie Dwójki bawić się będą przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz evergreenach. Na marginesie muzycznej uczty gwiazdy podzielą się wspomnieniami dotyczącymi własnych letnich miłości i wakacyjnych przygód.

Na koncert Dwójka zaprasza w niedzielę 22 lipca. W Trouniu wystąpią m.in. Ewa Farna, IRA, Blue Cafe, KOMBII, Ewelina Lisowska, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Michał Szczygieł, Roksana Węgielm zwyciężczyni The Voice Kids i wielu innuych. Usłyszymy takie przeboje jak "Ona jest ze snu", "Do nieba", "Słodkiego miłego życia", "W stronę słońca" czy "Orła cień."

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×