"Pytanie na śniadanie". Monika Zamachowska chce wrócić do TVP?! "To moja telewizja"

Monika Zamachowska właśnie udzieliła wywiadu, w którym skrytykowała TVP, ale i wyraziła chęć powrotu do telewizji publicznej! Znowu zobaczymy ją w "Pytaniu na śniadanie"? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Monika Zamachowska wraca do TVP?

Monika Zamachowska niespodziewanie została zwolniona z "Pytania na śniadanie", gdzie pracowała 6 lat. Wzbudziło to niemałą sensację, a dziennikarka do tej pory nie pojawia się w żadnym nowym programie. Teraz się to zmieni?

Monika Zamachowska o Małgorzacie Tomaszewskiej: Bardzo sprawna dziennikarka, zawsze zazdrościłam jej nóg!Zobacz więcej

Monika Zamachowska, w najnowszym wywiadzie, który udzieliła Annie Zejdler, skrytykowała sposób, w jaki TVP żegna się z pracownikami. Stwierdziła również, że nadal szuka pracy, ale... chętnie wróciłaby do telewizji publicznej!

TVP ma nie­zwykłą umiejętność wyrządzania podło­ści człowiekowi, któremu należą się kwiaty i tort albo chociaż uścisk dłoni i słowo "dziękuję". Zresztą, Aniu, mam przekonanie, że zaraz znowu tam wrócę, wiesz? To jest moja telewizja, od dawna to mówię. Ja się najlepiej spraw­dzam w mediach publicznych. Co oczywi­ście nie zmienia faktu, że pukam od drzwi do drzwi i robię te wszystkie ruchy, które trzeba teraz wykonać - wyznała w "Gali".

Czy Monika Zamachowska rzeczywiście jeszcze wróci do TVP?

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Gość . Maria (gość)

  Dość Zamachowskiej i rogalskiej Marzeny kiedyś było za dużo szatanicy a dziś wszędzie pełno rogalskiej panie Kurski niech pan postawi na młodzież. Wspaniałym roszczących jest niezastąpiony pan Łukasz Nowicki. Grupa ludzi jak napisała pani Bożena to jest coś

  17.02.2020 08:33
 • Bożena Horna (gość)

  Dość Zamachowskiemu tak samo jak i rogalskiej Marzeny . Jest nas w grupie 54 osoby i jak jest Rogalski na wizji to przełączamy na TVN. Młodzi są najlepsi.

  16.02.2020 20:53
 • Moi (gość)

  Mam nadzieje, ze wroci bo te nowe paniwnku sa nudne, nieciekawe, nie potrafia poprawnie mowic po polsku i sa znudzone. Maja fobra kase to ciagna to szczegolnie ta Nowak czy Nowakowdka tancerka. Widac, ze nie ma pomyslu na siebie bo do tego typu programow nie nadaje sie. Prezenter panie Kurski to nie tylko mlodosc. Przenter musi soba cos prezentowac, ucz sie pan bo juz sam jestes leciwy i trzeba ciebie tez zmienic na lepszy model.

  16.02.2020 20:04
 • Gość (gość)

  Jak mam wybierać to wolę już Zamachowskią jak Nowakowskąi Zawadzką,są beznadziejne i nie mogę ich oglądać.

  16.02.2020 18:24
 • Apoloniusz (gość)

  A czy widzowie tego chcą? Zadała sobie Pani choć raz to pytanie?

  16.02.2020 17:44
 • Borys (gość)

  Tej pani dziekujemy.TVP powinna podziękować jeszcze Marcelinie Z. I Norbiemu.

  16.02.2020 12:56
 • Ewa (gość)

  Obrazić pracodawcę do którego chce się wrócić. Pełna profeska. Faktycznie kwiaty się należą.

  16.02.2020 11:21
 • Jan (gość)

  Jest tak dużo młodych , zdolnych , miłych kobiet. Moniko twój czas minął. Trzeba się z tym pogodzić . Nie jest przyjemnością oglądanie i słuchanie ciebie.

  16.02.2020 09:26

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×