"Pytanie na śniadanie" Paulina Smaszcz padła ofiarą przestępstwa! Była żona Kurzajewskiego została okradziona

Paulina Smaszcz nie może zaliczyć ostatnich dni do udanych. Była żona Macieja Kurzajewskiego za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych wyjawiła, że padła ofiarą przestępstwa. Prezenterka został okradziona. Musiała się mocno zdziwić, gdy zobaczyła to, co zostało z jej samochodu.

Multimedia

Trudny okres Pauliny Smaszcz

Od pewnego czasu Paulina Smaszcz przeżywa wyjątkowo trudny okres. Dwa lata temu rozwiodła się Maciejem Kurzajewskim, z którym tworzyła małżeństwo już od 1997 roku. W maju 2021 r. wydała książkę pt. "Bądź Kobietą Petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie", w której opisała swoje problemy zdrowotne, mające niemały wpływ na jej relacje z najbliższymi.

Przez chorobę, stres, poczucie samotności, brak wsparcia i zrozumienia ze strony partnera po 23 latach rozpadło się moje małżeństwo. Rozpadła się rodzina. Umarł mój tata, umarł mój teść, który jako jedyny wspierał mnie w realizacji moich marzeń o doktoracie. Fałszywi przyjaciele i interesowni znajomi zniknęli - możemy przeczytać w jej książce.

Tak mieszka Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Stylowe wnętrza i ogromny taras w apartamencie byłej żony Kurzajewskiego Zobacz więcej

Paulina Smaszcz padła ofiarą przestępstwa! Została okradziona

Okazuje się, że ostatnich dni Paulina Smaszcz również nie może zaliczyć do udanych. 8 maja prezenterka opublikowała na swoim Instagramie relacje, w której wyjawiła, że padła ofiarą kradzieży. Złodzieje ukradli wszystkie koła z luksusowego samochodu gwiazdy, zostawiając go jedynie na cegłach. Z opisu, który prezenterka załączyła do swojej relacji wynika, że koła samochodu zostały skradzione na terenie warszawskiej dzielnicy Stara Miłosna.

Stara Miłosna. Wychodzę, a tu zonk. Złodzieje! - można było przeczytać w relacji Pauliny Smaszcz na InstaStories.

Zobacz galerię

​Izabella Krzan pochwaliła się wyjątkowym prezentem od mamy! Internauci nie mogą wyjść z podziwuZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×