"Pytanie na śniadanie". Ronnie Ferrari śpiewa o narkotykach w programie śniadaniowym!

W "Pytaniu na śniadanie" gościł Ronnie Ferrari, który na koniec programu wykonał swój kontrowersyjny utwór "Ona by tak chciała", w którym pojawiają się wersy o narkotykach.

Multimedia

Ronnie Ferrari w "Pytaniu na śniadanie"

W jednym z ostatnich odcinków "Pytania na śniadanie" gościem programu był Ronni Ferrari czyli Hubert Kacperski, autor hitu disco polo "Ona by tak chciała". Muzyk opowiedział skąd wziął się pomysł na ten utwór:

To miało być dla beki. Chciałem troszeczkę odbiec od tego, co robiłem do tej pory, czyli ciężkiej muzyki i zagrać coś takiego wiejskiego, folkowego i zebrać o wiele szerszą publiczność.

Ciężarna Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba tańczą do hitu disco polo!Zobacz więcej

Okazuje się też, że "Ona by tak chciała" przyniósł mu na tyle dużą popularność, że Ronnie Ferrari musiał zmienić numer telefonu.

Na koniec programu Hubert Kacperski zaśpiewał swój hit, w którym pojawiają się słowa wulgarne. Co prawda muzyk wykonał wersję ocenzurowaną, ale na wizji padły wersy o narkotykach:

Ona by tak chciała być tu ze mną. Kręcić blanty, po czym liczyć bankroll

Pojawiły się już komentarze, że program śniadaniowy to nie jest miejsce na tego typu treści. Czy do KRRiT trafi skarga na "Pytanie na śniadanie"?

Zobacz galerię

Baron i Tomson o Trenerach różnych edycji "The Voice of Poland":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×