"Pytanie na śniadanie". Siostra Marceliny Zawadzkiej wyszła za mąż! Wesele odbyło się na zamku w Malborku!

Siostra Marceliny Zawadzkiej, Karolina wyszła za mąż! Wesele odbyło się na zamku w Malborku. Jak bawiła się prowadząca "Pytanie na śniadanie"?

Multimedia

Siostra Marceliny Zawadzkiej wyszła za mąż

Marcelina Zawadzka pochwaliła się, że jej siostra - Karolina - wyszła za mąż! Jej wybrankiem jest Paweł Polak, a wesele odbyło się w rodzinnej miejscowości sióstr Zawadzkich - w Malborku. Miss Polonia 2011 relacjonowała całe wydarzenie na swoim profilu na Instagramie.

Marcelina Zawadzka robi prawo jazdy na ciężarówkę! Ma ważny powód!Zobacz więcej

Ze zdjęć i filmów dowiedzieliśmy się, że panna młoda postanowiła zorganizować swoje wesele na zamku. Goście bawili się w surowych wnętrzach, co stworzyło wyjątkowy klimat imprezy. Karolina wybrała białą koronkową suknię z dużym dekoltem i odsłoniętymi ramionami. Miała też oryginalne nakrycie głowy.

Siostra panny młodej postawiła natomiast na długą fioletową suknię projektu Violi Piekut. Wygląda na to, że obie bawiły się świetnie! Nowożeńcom gratulujemy i życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Kurdej-Szatan, Zawadzka i Ibisz w obsadzie. Kto jeszcze zagrał w serialu Polsatu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kiki (gość)

  To prawda, nigdy nie widziałam kobiet w fioletowej sukni, czy to na weselach czy to na innym wydarzeniu. Taka sukienka to niepowtarzalna.

  19.01.2020 21:14
 • X (gość)

  Piękne miejsce.

  31.12.2019 15:36
 • Remiza na wesele dla biednych (gość)

  Można się z klasą bawić, można. Uczczcie się ludzie z wiosek : ownia, przykwa, ruda, Kawęczyn, niwa babicka.

  31.12.2019 15:36
 • Małgorzata (gość)

  Fiolet to cesarski kolor, jak miło widzieć, że taka cudowna projektantka używa tego koloru, że on jest jeszcze w modzie. Nie widziałam tego koloru w poprzednich kolekcjach. Nie widziałam jeszcze kolekcji na 2020rok. Jak się to nazywa ideal czy jak?

  30.12.2019 20:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×