"Pytanie na śniadanie". TVP2 skraca swój program śniadaniowy! "Wszystko z troski o bezpieczeństwo gości oraz pracowników"

TVP2 skraca swój program śniadaniowy. Od 25 marca "Pytanie na śniadanie" będzie można oglądać przez mniej godzin niż dotychczas. "Wszystko z troski o bezpieczeństwo gości oraz pracowników" - tłumaczą władze TVP.

Multimedia

"Pytanie na śniadanie" będzie krótsze!

Od środy, 25.03.2020 roku "Pytanie na śniadanie" zaczyna się o godzinie 8:00 i trwa do godziny 11:00. Ma to związek z wprowadzonym w Polsce stanem epidemii oraz ogłoszonymi przez premiera Mateusza Morawieckiego kolejnymi obostrzeniami związanymi z wychodzeniem z domu i przebywaniem wśród innych ludzi.

Kolejna wpadka Idy Nowakowskiej! Co się stało w programie na żywo?Zobacz więcej

"Wszystko z troski o zdrowie i bezpieczeństwo gości oraz pracowników programu" - tłumaczy Telewizja Polska.

Przypomnijmy, że pandemia koronawirusa sparaliżowała cały świat - kulturę, rozrywkę, sport, gastronomię itd. Na przyszły rok zostały przeniesione m.in. Eurowizja w Rotterdamie, Euro 2020, Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Z telewizji zniknęły programy rozrywkowe i seriale, których nagrywanie wymaga obecności więcej niż 50 osób w tym samym czasie (późniejsze ograniczenia mówią o 5 osobach).

TVP zawiesza produkcję muzycznego show! Czy program wróci jeszcze na antenę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • mlody 2020 (gość)

  witam program pytanie na sniadanie w tvp 2 telewizij polskiej - ma pytanie do dziennikarzy tvp 2 dlaczego waszym programie nie jest poruszane sprawy osob niepelnosprawnych osob mlodych ludzi i ich opiekunow w polsce calej , poruszcie te temat w kierunku osob niepelnosprawnych w polsce ich proglemow z prozba w sprawie pracy chalupniczej dla osob niepelnosprawnych w ich domach przy produkcji birzuterji ze sztucznych perel , drewnianych korali czy mala sprzedaza prubek perfum przez osob niepelnosprawne w malych domach i malych firmacha w tych trudnych czasach koronawiusa w polsce calej ....

  28.03.2020 16:57
 • Aga (gość)

  Szkoda że p. Marzena kawa nie prowadzi pnś. Była sto razy lepsza prowadząca niż obecna. Z p. Marzenka zawsze oglądałam program.

  28.03.2020 09:54
 • Stefcia (gość)

  Szkoda bo to był czas żeby coś zobaczyć i czegoś nauczyć się

  26.03.2020 19:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×