„Pytanie na śniadanie” w zimowej odsłonie. Słodka Ida, Kasia Cichopek z różkami, Kurzajewski z ciupagą

Widzów „Pytania na śniadanie” czeka moc zimowych niespodzianek! Po pierwsze – odmieniona, zimowa scenografia. Po drugie – premiera nowego spotu z udziałem gwiazd „Pytania”, który w chłodne dni rozgrzeje niejedno serce. A wszystko to z myślą o widzach, dzięki którym w listopadzie „Pytanie na śniadanie” w grupie 4+ okazało się najchętniej oglądanym programem w swoim paśmie.

Multimedia

W „Pytaniu na śniadanie” zimowa krzątanina! Tak jak my wszyscy, gospodarze programu przygotowują się do zimy i Świąt. Ktoś wiesza świąteczne stroiki, ktoś piecze pierniczki, ktoś inny dzierga ciepły sweterek dla dziecka. O tym właśnie opowiada najnowszy klip „Pytania na śniadanie”. Widzowie po praz pierwszy będą go mogli obejrzeć już jutro, czyli 4 grudnia 2021, w sobotnim wydaniu porannego magazynu TVP2. Tego nie można przegapić!

Zobacz galerię

Sobotnie wydanie (4.12.2021) będzie wyjątkowe z jeszcze jednego powodu. Tego dnia studio „Pytania na śniadanie” zaprezentuje się w nowej, zimowej odsłonie. Nowa scenografia będzie odwoływać się do natury, sięgając po dyskretne motywy folkowe. Będzie miło, ciepło, domowo i rodzinnie.

Katarzyna Cichopek kończy 39 lat. Z wiekiem staje się coraz odważniejsza. Zobacz zdjęciaZobacz więcej

Zależało nam na oddaniu szczególnego nastroju nadchodzących Świąt, lecz bez przepychu, epatowania błyskotkami. Skupiliśmy się na umiarze i subtelności, inspirowanej otaczającą nas naturą – zaznacza autorka nowej scenografii, Agata Wąs.

Oglądając sobotnie „Pytanie na śniadanie” poznamy także najpiękniejsze i najbardziej niefortunne dekoracje świąteczne, poznamy ukochane zimowe piosenki Polaków, dowiemy się, jak zabezpieczyć rośliny przed mrozami, będziemy też mieli okazję wziąć udział w quizie o zimie.

Izabella Krzan pokazała, jak wyglądała mając 16 lat! Ale się zmieniła!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×