"Pytanie na śniadanie". Wpadka Małgorzaty Tomaszewskiej. Wypowiedź nowej prowadzącej wywołała burzę w internecie!

Małgorzata Tomaszewska dołączyła do grona prowadzących "Pytanie na śniadanie". Ostatnio dziennikarka zaliczyła wpadkę, która wywołała burzę w internecie! Co się stało?

Multimedia

"Pytanie na śniadanie" - wpadka Małgorzaty Tomaszewskiej

Małgorzata Tomaszewska dołączyła do grona prowadzących "Pytanie na śniadanie". Tym samym zajęła miejsce Moniki Zamachowskiej, która niespodziewanie została zwolniona z TVP. Tomaszewska ma prowadzić poranny show w parze z Aleksandrem Sikorą. Dziennikarka jest jednak doskonale znana widzom "Pytania na śniadanie", ponieważ od dłuższego czasu można ją oglądać w cyklu "Czerwony dywan".

W niedzielę, 3 listopada Małgorzata Tomaszewska pojawiła się właśnie w cyklu "Czerwony dywan", gdzie opowiadała o zmarłych gwiazdach, których twórczość nadal przynosi ogromne zyski. I tak został wspomniany Bob Marley.

Małgorzata Tomaszewska zamiast Moniki Zamachowskiej u boku Aleksandra Sikory!Zobacz więcej

Bob Marley zmarł w 1981 roku z powodu nowotworu, bo zwykle są to niestety przyczyny, do których artyści często sami doprowadzają, czyli bardzo często nadużywanie leków, narkotyków.

Tę wypowiedź na Twitterze skomentował dziennikarz Wojciech Krzyżaniak.

Oto w #PytanieNaŚniadanie #TVP2 pani prowadząca Małgorzata Tomaszewska powiedziała , że: "Muzycy którzy umarli na raka sami do tego doprowadzili nadużywając alkoholu i narkotyków...". Pani Małgorzacie życzę zdrowia i szybkiego powrotu skądkolwiek przyszła. Na przykład do szkoły

Pod wpisem dziennikarza pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wśród wielu negatywnych opinii znalazły się też jedna głosy wspierające dziennikarkę:

Ma rację ta pani. Od nadmiaru wódki jeszcze nikt nie wyzdrowiał

Zobacz galerię

Jubileusz "Na dobre i na złe"

Komentarze

Skomentuj
 • Elżbieta (gość)

  Ktoś kto myśli w ten sposób jak ta pożal się Boże dziennikarka i jej podobni albo są kompletnym dyletantami albo...... i tu nie użyję mocniejszego słowa... Co drogie "mądre" inaczej Panie powiecie o dzieciach, które chorują na nowotwory? Też nad używają alkoholu czy używek....

  07.11.2019 22:40
 • Witcio (gość)

  A tatuś Tomaszewskiej to co???, czerwona gęba to po czym?

  06.11.2019 15:58
 • ada (gość)

  Rzadko zdarza się aby "raczysko " atakowało nasz organizm bez pewnego udziału nas samych. Nie zawsze dbamy własne zdrowie, szczególnie kiedy jesteśmy młodzi i mało przewidujący.

  06.11.2019 10:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×