Rafał Brzozowski gospodarzem pierwszego "Weekendu z gwiazdą" w 4fun.tv

To będzie prawdziwa uczta dla żeńskiej części widowni! Już w najbliższą sobotę na antenie 4fun.tv zadebiutuje "Weekend z gwiazdą" - jedna z największych nowość jesiennej ramówki stacji.

Multimedia

Bohaterem pierwszego gwiazdorskiego weekendu będzie chłopak, który chce być "Tak blisko", czyli Rafał Brzozowski.

  • To będzie energetyczny, hitowy i patriotyczny weekend. Przygotowałem dla Was największe polskie przeboje i klipy, które uważam za wyjątkowe - zapowiada Rafał Brzozowski, który szturmem zdobył listy przebojów hitem "Tak blisko". W trakcie weekendu pod flagą biało-czerwoną na antenie 4fun.tv zagoszczą hity m.in. MaRiny, Sylwii Grzeszczak, Damiana Skoczyka, Patricii Kazadii czy Natalii Kukulskiej. - Podczas mojego weekendu nie może zabraknąć królowej polskiej sceny, czyli Dody - mówi Rafał. - Doda jest z pewnością "bad girl". Mam jednak nadzieję, że trochę się uspokoi i weźmie się bardziej do pracy muzycznej - dodaje gospodarz "Weekendu z gwiazdą".

Półfinalista programu "Voice of Poland" zdradzi także dlaczego zrezygnował z kariery pedagogicznej i…czy umiejętności zapaśnicze przydają mu się w życiu codziennym.

WEEKEND Z RAFAŁEM BRZOZOWSKIM: sobota 6.10 o 10:00 i 15:00; niedziela 7.10 o 14:00 i 20:00.

FILM https//youtu.be/fl_swnrhmRY

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×