Reality show "Dynastia Kaczorów" na kanale History od 4 lutego!

Serial "Dynastia kaczorów", największy amerykański fenomen ostatnich lat, już od 4 lutego zagości na antenie kanału HISTORY.

Multimedia

Kasa. Rodzina. Kaczki.

"Dynastia kaczorów" to reality show opowiadający o losach amerykańskiej rodziny Robertsonów - niepozornych milionerów, którzy dorobili się fortuny dzięki produkcji wabików na kaczki. Polska premiera popularnego na całym świecie serialu odbędzie się we wtorek 4 lutego o godzinie 22:00 na kanale HISTORY.

Tytułowa "Dynastia kaczorów", czyli klan Robertsonów, prowadzi rodzinny biznes w West Monroe w Luizjanie. Ich firma Duck Commander zajmuje się produkcją różnego rodzaju akcesoriów do polowań kaczki, a zwłaszcza wabików. Małe rodzinne przedsięwzięcie w ciągu 30 lat rozrosło się do wartego miliony dolarów imperium. Serial śledzi zwariowane przygody wyjątkowej rodziny, która co chwilę pakuje się w jakieś tarapaty. Co ciekawe, Robertsonowie, pomimo, że są milionerami, nadal prowadzą proste życie w swojej skromnej lokalnej społeczności, a w życiu kieruję się przede wszystkim wartościami rodzinnymi i chrześcijańskimi.

Sukces, jaki produkcja A+E Networks odniosła w Ameryce, potwierdzają liczby. Jeden z odcinków serialu "Dynastia kaczorów" przyciągnął przed telewizory prawie 12 milionów Amerykanów. Jest to obecnie najpopularniejsza w historii amerykańskiej telewizji produkcja dokumentalna, emitowana na kanale tematycznym, budząca od dwóch lat wiele emocji.

Logika wieśniaka

W pierwszym sezonie "Dynastii kaczorów" poznajemy Robertsonów - wielkich, brodatych i odzianych w kacze moro "wieśniaków" (ang. rednecków). Choć są milionerami, żyją skromnie i na odludziu. Phil, patriarcha rodziny, znany również jako Kaczy Komandor, założył firmę dwadzieścia pięć lat temu. Teraz przejęli ją synowie. Prezes Willie Robertson nie ma łatwego zadania, ponieważ wszystkich jego pracowników ciągle coś rozprasza i co chwila szukają pretekstu, by tylko wymknąć się z magazynu. Willie kieruje firmą z pomocą brata Jase’a oraz ich żon, Korie i Missy. Nad wszystkim czuwa Phil wraz ze swym ekscentrycznym bratem Si, weteranem wojny w Wietnamie. Ważną personą w rodzinie Robertsonów jest też Miss Kay, żona Phila, która jest nie tylko najlepszą kucharką na bagnach, ale i matkuje całej rodzinie, skutecznie trzymając ją w ryzach.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×