Renata Kaczoruk. Kim jest kontrowersyjna uczestniczka "Azja Express"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Renata Kaczoruk, którą obecnie można oglądać w programie "Azja Express" wzbudza skrajne emocje wśród widzów. Kim jest kontrowersyjna uczestniczka show TVN?

Multimedia

Renata Kaczoruk prywatnie związana jest z Kubą Wojewódzkim i to właśnie dlatego media zaczęły się nią interesować. Kim jest partnerka Króla TVN?

Renata Kaczoruk urodziła się w 1986 roku we Wrocławiu. Ukończyła dwa kierunki studiów: matematyczno-przyrodnicze na UW oraz neuropsychologię na SWPS, ale zajmuje się modelingiem. Pierwsze kroki stawiała razem ze swoją siostrą bliźniaczką Agatą w Tokio. W 2005 roku pojawiła się na okładce francuskiego "Elle" i wzięła udział w sesji do amerykańskiego wydania tej gazety. W tym samym roku została twarzą marki Simple, a rok później pojawiła się na wybiegach podczas pokazów Celine, Jeana Paula Gaultiera, Yohji Yamamoto i Giorgio Armaniego. Kaczoruk pojawiała się także podczas pokazów polskich projektantów: Łukasza Jemioła, LaManii i Joanny Klimas.

W 2016 roku Renata wzięła udział w kampanii bielizny a także wystąpiła w reklamie Play razem z Kubą Wojewódzkim.

Renata Kaczoruk próbowała także swoich sił w aktorstwie. W 2008 roku grała w serialu "Pierwsza miłość", gdzie także pojawiła się jej siostra Agata. W 2009 wystąpiła w filmie "Miłość na wybiegu", a w 2014 w serialu "Sama słodycz".

CZYTAJ TAKŻE:
RENATA KACZORUK VS. MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN. MEDIALNA WOJNA W PROGRAMIE "AZJA EXPRESS"? [ZDJĘCIA]
RENATA KACZORUK I KUBA WOJEWÓDZKI NA KONCERCIE AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ [ZDJĘCIA]

Obecnie jest jedną z uczestniczek programu "Azja Express", gdzie towarzyszy jej modelka Weronika Budziło. Okazuje się, że przed programem panie nie znały się. W listopadzie w TVN Style zostanie wyemitowany dokument "Modelki 3.0" prowadzony właśnie przez Kaczoruk.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Renata to paskudna osoba (gość)

    Renata to paskudna osoba

    02.11.2016 22:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×