Rewolucyjne zmiany w "The Voice of Poland"! Cross-bitwy przed finałem

Piąta edycja The Voice of Poland nie przestaje zaskakiwać. Po dołączeniu do składu Trenerów Edyty Górniak, powrocie w roli prowadzącej Magdaleny Mielcarz i zwiększonej liczbie uczestników na etapie Bitew, przyszła kolej na rewolucyjne zmiany zasad.

Multimedia

Dotychczas w półfinale po występach uczestników Trener danej drużyny dawał swoim podopiecznym punkty, których suma wynosiła 100. Punkty swoim faworytom przyznawali również widzowie za pomocą głosowania SMS. Prawo udziału w finale otrzymywał uczestnik z wyższą sumą punktów.

CZYTAJ TAKŻE: TRENERZY "THE VOICE OF POLAND" ZAŚPIEWALI W 2. ODCINKU LIVE! [WIDEO] MAGDA MIELCARZ O KONFLIKCIE EDYTY GÓRNIAK I JUSTYNY STECZKOWSKIEJ [WIDEO]

W tej edycji półfinałowe zmagania uczestników czeka prawdziwa rewolucja – cross-bitwy! Na czym będą polegały? Trener, który jako pierwszy zestawia rywali, wybiera swojego podopiecznego i zestawia go z osobą z drużyny innego Trenera. W trakcie pierwszego pojedynku najpierw zaśpiewa członek zespołu Trenera, który zestawia wokalistów, a po nim jego rywal z konkurencyjnej drużyny. Widzowie będą mogli głosować na obie osoby podczas ich występów. Po zaśpiewaniu przez Uczestników swoich piosenek, będzie miał miejsce jeszcze jeden, tym razem wspólny występ – trio z gościem specjalnym. Podczas tego występu widzowie nadal będą mogli głosować na swojego faworyta. Po zamknięciu linii osoba z większą liczbą głosów zwycięży cross-bitwę i tym samym zagwarantuje sobie miejsce w finale programu. Analogicznie odbędzie się druga i trzecia cross-bitwa. Siłą rzeczy ostatnie starcie rozegra się między osobami, które nie zostały wcześniej wytypowane.

Zobacz wideo!

Na zakończenie drugiego odcinka live Trenerzy losowali, kto jako pierwszy wybierze Uczestników do cross-bitwy. Szczęśliwcem okazał się Marek Piekarczyk, który do półfinałowego starcia wybrał Żanetę Łabudzką. Podopieczna zmierzy się z Gracjanem Kalandykiem z drużyny Justyny Steczkowskiej. Jak zakończy się ta i inne cross-bitwy okaże się w nadchodzącą sobotę.

Najnowszy odcinek The Voice of Poland w najbliższą sobotę o 20.05, na TVP2.

Komentarze

Skomentuj
  • co to za laska? (gość)

    kto to w ogóle jest? nawet nie podpisali.

    27.11.2014 01:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×