"Riverdale 4" zwiastun. Śmierć Freda Andrewsa, nowa szkoła Jugheada i siostra Veroniki w nowych odcinkach!

Zwiastun 4. sezonu "Riverdale" trafił już do sieci. Nowy materiał wideo został zaprezentowany podczas nowojorskiego Comic Conu. Co dla widzów przygotowali tym razem twórcy? W 4. sezonie pożegnamy Freda Andrewsa, Jughead trafi do nowej szkoły, a Archie będzie wymierzał sprawiedliwość w obcisłym wdzianku!

Multimedia

Premiera 4. sezonu "Riverdale" zbliża się wielkimi krokami. Podczas nowojorskiego Comic Conu został zaprezentowany zwiastun, który ujawnia kolejne szczegóły na temat fabuły nowych odcinków. Co wydarzy się w "Riverdale 4"?

Archie, Betty, Jughead, Veronica i inni jako seniorzy! Zobacz, jak będą wyglądać na starość!Zobacz więcej

W premierowym odcinku widzowie będą świadkami pożegnania Freda Andrewsa, w którego wcielał się Luke Perry. Popularny aktor zmarł niespodziewanie na początku marca 2019 roku, w wyniku rozległego udaru mózgu, a jego wątek musiał zostać zakończony. Śmierć Freda będzie bolesnym ciosem dla Archie'go (K.J. Apa), który nie zdążył pożegnać się ze swoim ojcem.

Po śmierci ojca rudzielec skoncentruje się boksie, wygląda też na to, że będzie próbował wymierzyć sprawiedliwość w mieście na własną rękę. W nowych odcinkach "Riverdale" nie zabraknie też miłosnych uniesień. W zwiastunie widzimy m.in. Hermione i Hirama Lodge'a oraz Alice i ojca Jugheada razem.

Zwiastun 4. sezonu "Riverdale" możesz obejrzeć poniżej!

Betty w niebezpieczeństwie! Archie i Veronica wrócą do siebie w nowych odcinkach?Zobacz więcej

W 4. sezonie twórcy przygotowali dla widzów mnóstwo atrakcji. Pojawi się m.in. siostra Veroniki — Hermosa (Mishel Prada). Jedną z głównych postaci w nowym sezonie będzie Jughead Jones (Cole Sprouse). Chłopak będzie na tropie kolejnej zagadki, ale żeby ją rozwiązać będzie musiał zmienić szkołę. Będziemy obserwować, jak radzi sobie w nowej, prestiżowej placówce, która konkuruje z Riverdale High.

Czekasz na nowe odcinki "Riverdale"? Więcej newsów o serialu "Riverdale" znajdziesz tutaj!

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×