"Riverdale 5". Jednak powstanie odcinek crossoverowy z "Chilling Adventures of Sabrina"? Zdjęcie opublikowane przez Mädchen Amick rozbudziło domysły fanów!

Nowe odcinki serialu "Riverdale" pojawiają się na Netfliksie co tydzień. Na Instagramie aktorki Mädchen Amick, serialowej Alice Cooper, pojawiło się zdjęcie, które rozpaliło domysły fanów dotyczące tego, co wydarzy się w jednym z nadchodzących odcinków. Co przykuło ich uwagę?

Multimedia

Crossover "Riverdale" z "Chilling Adventures of Sabrina" powstanie?!

Za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, Mädchen Amick, odgrywająca rolę Alice Cooper w serialu "Riverdale", poinformowała fanów, że będzie odpowiadać za reżyserię jednego z nadchodzących odcinków. Na opublikowanej fotografii zapozowała ze scenariuszem odcinka, który miała na myśli. Chodzi o 90. odcinek serialu - 14. odcinek 5. sezonu. Okazuje się jednak, że fani w szczególny sposób zwrócili uwagę na pewien detal.

Scenariusz w rękach Mädchen Amick został opatrzony ilustracją pochodzącą z komiksu o przygodach Sabriny, nastoletniej czarownicy. Na jego podstawie powstał serial "Chilling Adventures of Sabrina". Nie sposób się dziwić, że fani obu produkcji zaczęli spekulować, że może to świadczyć o zaplanowanym występie Kiernan Shipki w roli Sabriny Spellman, która z jakiegoś powodu miałaby odwiedzić Riverdale.

Odcinek crossoverowy z "Riverdale"? Teraz to bardziej możliwe niż kiedykolwiek!Zobacz więcej

Taki scenariusz wydarzeń wydaje się być o tyle możliwy, że oba seriale rozgrywają się w tym samym uniwersum. Póki co, ani Mädchen Amick, ani żaden inny członek obsady, jak również nikt z pozostałych twórców serialu "Riverdale", nie potwierdził tych spekulacji.

Zarówno "Chilling Adventures of Sabrina", jak i "Riverdale" dostępne są na Netfliksie!

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Luna (gość)

    Oglądam oba seriale. Oglądając Sabrinę liczyłam na to, że ktoś z Riverdale się tam pojawi. Teraz oglądam Riverdale na bieżąco i czekam na kogoś z obsady Sabriny :) Byłoby fajnie. Wciąż nie obejrzałam dwóch ostatnich odcinków Riverdale :( Muszę to dzisiaj nadrobić. Czas przygotować dobre przekąski i wyjąć perłę z lodówki. Zaraz odpalam netflixa :)

    28.03.2021 17:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×