"Riverdale". Pierwsze zdjęcie z 5. sezonu! To będzie niezapomniany bal maturalny

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z 5. sezonu "Riverdale". Twórcy zapowiadają, że już w pierwszym odcinku nowej serii odbędzie się bal maturalny, po którym bohaterowie wkroczą w dorosłość.

Multimedia

Pierwsze zdjęcie z planu 5. sezonu "Riverdale"

Wiadomo już, że zapowiadanej na 2020 rok premiery 5. sezonu "Riverdale" nie będzie o czasie. Fani serialu będą musieli dłużej poczekać, aby przekonać się, co czeka bohaterów po skończeniu liceum. Okazuje się, że zanim rozpoczną dorosłe życie, w pierwszym odcinku 5. serii zobaczymy ich bal maturalny.

Wielkie zmiany w 5. sezonie! Bohaterowie nie będą już nastolatkami!Zobacz więcej

Twórca "Riverdale" Roberto Aguirre-Sacasa pokazał w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie z nowego sezonu i jest nim właśnie ujęcie z balu maturalnego. Pojawiają się na nim Cheryl (Madelaine Petsch) i Toni (Vanessa Morgan), a sam showrunner potwierdził, że 5. seria zacznie się właśnie od balu, który pierwotnie miał być w poprzednim sezonie.

Przypomnijmy, że 4. sezon został przerwany ze względu na pandemię koronawirusa, dlatego też już w ramach 5. obejrzymy trzy ostatnie epizody, które miały być częścią 4. serii. -Planujemy skok w czasie po tych trzech odcinkach - zapowiedział już wcześniej Aguirre-Sacasa.

Najpopularniejsi aktorzy i aktorki z serialu. Kto ma najwięcej fanów?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×