"Riverdale" sezon 3. Powrót kontrowersyjnego bohatera, który miał być już martwy! O kogo chodzi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Drugi sezon "Riverdale" za nami, a w sieci pojawia się coraz więcej informacji dotyczących nowych odcinków jednego z największych serialowych gilty-pleasure ostatnich lat. Mädchen Amick, czyli serialowa Alice Cooper ujawniła ostatnio, że w 3. sezonie powróci kontrowersyjna postać. O kogo chodzi? Sprawdźcie, ale oczywiście ostrzegamy przed spoilerami!

Multimedia

Serial "Riverdale" rządzi się swoimi prawami. Miniony sezon miał swoje lepsze i grosze momenty, a jego najsłabszym ogniwem okazał się (naszym subiektywnym zdaniem) Hart Denton, który wcielał się w postać oddanego do adopcji brata Betty (Lili Reinhart). Chic Cooper okazał się jednak oszustem podszywającym się jedynie pod Charlesa, którego poznał na ulicy i pomieszkiwał z nim przez jakiś czas. Prawdziwy brat Betty i Polly (Tiera Skovbye) miał przedawkować jingle jangle, a Chic wykorzystał jedynie okazję, by się zemścić. W toku śledztwa Betty i Jugheada (Cole Sprouse) wyszło jednak na jaw, że Chic bezpośrednio przyczynił się do śmierci Charlesa i ostatecznie został wystawiony przez Betty Czarnej Masce.

Kim jest zamaskowany strzelec z Pop's Diner? [SPOILERY+TEORIE]Zobacz więcej

Wydawało się, że były to już ostatnie chwile Chica w "Riverdale", ale informacje ujawnione przez Mädchen Amick, czyli serialową Alice Cooper temu przeczą. Aktorka zasugerowała, że Chic przeżył spotkanie z Czarną Maską i powróci w kolejnym, trzecim już sezonie "Riverdale".

Pewnie zdajecie sobie sprawę z przerażającego wizerunku syna Cooper [Harta], dlatego nie mogę się już doczekać, żeby zobaczyć, co będzie robił w trzecim sezonie - powiedziała Mädchen Amick.

Wygląda więc na to, że w przyszłym sezonie zobaczymy więcej przerażających wybryków Chica. Przypominamy, że 2. sezon "Riverdale" składa się z 22 odcinków. W finale Archie (KJ Apa) i Hal Cooper (Lochlyn Munro) trafili do więzienia, a Czarna Maska pozostała na wolności. Twórca serialu Roberto Aguirre-Sacasa zasugerował ostatnio, że kolejna seria może całkowicie zniszczyć przyjaźń Archiego, Weroniki, Betty i Jugheada. Premiera 3. sezonu zaplanowana jest na jesień br.

Zobacz galerię

Najlepsze seriale zagraniczne według gwiazd:

Komentarze

Skomentuj
  • ja (gość)

    czekam na sezon 3 <3333333333

    21.07.2018 21:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×