"Riverdale" sezon 5. Pierwszy zwiastun nowych odcinków! Kiedy premiera na Netflix w Polsce?

Jest już pierwszy zwiastun nowych odcinków "Riverdale"! W 5. sezonie bohaterowie wezmą udział w balu maturalnym. Nie zabraknie też scen mrożących krew w żyłach. Kiedy premiera "Riverdale 5" na Netflix w Polsce?

Multimedia

"Riverdale" powraca. W 5. sezonie trzy pierwsze odcinki będą dokończeniem historii z przerwanego przez pandemię koronawirusa 4. sezonu, a następnie nastąpi siedmioletni przeskok w czasie. W ten sposób dowiemy się, jak bohaterowie "Riverdale" poradzą sobie w dorosłym życiu.

Archie, Veronica, Cheryl i pozostali bohaterowie na balu maturalnym. Zobacz pierwsze zdjęciaZobacz więcej

W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun 5. sezonu "Riverdale". Premiera serii odbędzie się w środę, 20 stycznia 2021 roku na kanale The CW w USA. Polscy widzowie najprawdopodobniej zobaczą pierwszy odcinek dzień później, 21 stycznia 2021 roku. Podobnie jak poprzednie sezony, nowa odsłona "Riverdale" będzie udostępniona na platformie Netflix.

"Riverdale 5" - zwiastun

W obsadzie 5. sezonu "Riverdale" znaleźli się znani z poprzednich serii: K.J. Apa, Lili Reinhart, Cole Sprouse i Camila Mendes. Wśród nowych nazwisk warto wymienić chociażby Erinn Westbrook, znaną z serialu "Rezydenci".

Plakat 5. sezonu zapowiada zmartwychwstanie! Kto wróci z zaświatów?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×