"Roast Kuby Wojewódzkiego" w pełnej wersji na player.pl!

TVN udostępnił pełną wersję "Roastu Kuby Wojewódzkiego" w Internecie! Chcecie zobaczyć żarty, których nie puścili w telewizji?

Multimedia

Dziś stacja TVN podjęła decyzję o wyemitowaniu pełnej, nieocenzurowanej wersji "Roastu Kuby Wojewódzkiego" w serwisie Player.pl. Materiał został oznaczony kategorią wiekową 18+ i trwa 1 godz. 26 min.

Chcecie? To macie! Internet nie ma limitu czasu. Oglądaj już teraz dużo dłuższą wersję najbardziej kontrowersyjnego programu tej ramówki - czytamy na stronie.

"Roast Kuby Wojewódzkiego" był specjalnym odcinkiem, zapowiadającym najnowszy sezon programu "Kuba Wojewódzki". Zaproszone do studia gwiazdy: Abelard Giza, Cezary Jurkiewicz, Michał Kempa, Dawid Podsiadło, Sebastian Rejent, Piotr Kędzierski, Anna Dereszowska i Antoni Syrek-Dabrowski, w żartobliwy sposób wytykali Wojewódzkiemu, a także sobie nawzajem, błędy, wady, czy nałogi. Produkcja obfitowała w mocne żarty i liczne przekleństwa, które zostały wypikane.

Program był na tyle kontrowersyjny, że TVN zastanawiał się, czy w ogóle go pokazać. Ostatecznie przeniesiono go na późniejszą godzinę, oznaczono jako audycję przeznaczoną dla widzów powyżej 16 roku życia, a także wycięto niektóre fragmenty. Emisja "Wszyscy na jednego, czyli roast Kuby Wojewódzkiego" odbyła się w TVN 16 lutego, o godz. 22:30.

CZYTAJ TAKŻE:

SKARGA DO KRRIT NA "ROAST KUBY WOJEWÓDZKIEGO"!
EDWARD MISZCZAK PRZYZNAJE: ROAST WOJEWÓDZKIEGO TO HARDCORE!
KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA O "ROAŚCIE KUBY WOJEWÓDZKIEGO": WSPÓŁCZUJĘ ANI DERESZOWSKIEJ [WIDEO]

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×