Robert Kantereit miał dziadka w Wehrmachcie!

Robert Kantereit, dziennikarz radiowy i telewizyjny, prowadzący program "Dzień Dobry TVN" zdradził, że jego dziadek służył w Wehrmachcie!

Multimedia

Robert Kantereit, który wraz z Jolantą Pieńkowską prowadzi program "Dzień Dobry TVN", pochodzi z Bydgoszczy. Przez wiele lat mieszkał i pracował w Gdańsku. W związku z tym, że jest związany z Pomorzem, został zapytany przez "Galę", czy jego dziadek służył w Wehrmachcie.

CZYTAJ TAKŻE: ROBERT KANTEREIT O PIEŃKOWSKIEJ: JOLA JEST KOZAKIEM! JOLANTA PIEŃKOWSKA: ROBIĘ CUDA W SEKSIE [WIDEO]

- Tak, miałem dziadka w Wehrmachcie. Jestem z Pomorza. Jednego dziadka miałem w Wehrmachcie, a drugi walczył w obronie Warszawy. Na Pomorzu i na Śląsku takich historii rodzinnych jest mnóstwo. Dla mnie to normalne, że tak ułożyła się historia mojej rodziny i innych rodzin w całej Polsce. W domu mam trzy książeczki wojskowe mojego dziadka: jego książeczkę z Wehrmachtu, jego legitymację z jugosłowiańskiej partyzantki, kiedy uciekł z Wehrmachtu i jego legitymację wojskową z Wojska Polskiego. Życie jest tak skomplikowane i tak wielowątkowe, że ja wolę powstrzymywać się od ocen - wyjaśnił Robert Kantereit.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×