Robert Makłowicz wraca z nowym programem! Kiedy i gdzie oglądać?

Po tym, jak kilka miesięcy temu, Telewizja Polska odstąpiła od realizacji programu Roberta Makłowicza pt. "Makłowicz w podróży", kucharz powraca z nowym projektem. Gdzie i kiedy będziemy mogli oglądać nowy program Roberta Makłowicza?

Multimedia

W marcu 2017 roku, Robert Makłowicz poinformował na swoim facebookowym profilu, że jego wypowiedź, wykorzystana w wiosennym spocie reklamowym TVP została zmanipulowana i użyta nie w tym kontekście, w jakim powinna. Tuż po jego oświadczeniu, TVP odstąpiła od umowy na realizację cyklu „Makłowicz w podróży”, a program Roberta Makłowicza po prawie dwudziestu latach zniknął z anteny TVP.

TVP zmanipulowała wypowiedź Makłowicza w spocie reklamowym! [WIDEO]Zobacz więcej

Teraz Robert Makłowicz powraca do telewizji z nowym programem. Kucharz nie ujawnił jednak na razie, w której stacji będziemy mogli go oglądać. Aktualnie trwają zdjęcia do programu, dlatego można przypuszczać, że nowy cykl Roberta Makłowicza zadebiutuje na antenie jednej ze stacji już jesienią tego roku.

Zanosi się na to, że nadal będę mógł dzielić się z Państwem wrażeniami z przeróżnych peregrynacji. W jakiej telewizji, to jeszcze przez chwilę tajemnica, a gdzie teraz jesteśmy, to już możecie zgadywać. Na razie jest pięknie i raczej tak samo pozostanie. Ukłony od całej ekipy, smrt fašizmu, sloboda narodu!!!!!

Ostatni fragment wypowiedzi Roberta Makłowicza w języku polskim oznacza: śmierć faszyzmowi, wolność dla ludzi!

TVP rezygnuje z emisji porogramów Roberta Makłowicza! [OŚWIADCZENIE]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×