"Rolnicy. Podlasie 4". Nowy sezon, nowe wyzwania! Andrzejowi uda się przezwyciężyć największy lęk!

Przed nami nowy sezon programu "Rolnicy. Podlasie". W 23. odcinku Andrzej przełamie swój największy lęk, a Justyna przygotowuje ziarno kukurydzy na siew. Zobaczcie nowe zdjęcia z programu.

Multimedia

"Rolnicy. Podlasie" - w niedziele, o godzinie 20:00 w telewizji Fokus TV

W Plutyczach Andrzejowi udaje się przezwyciężyć największy lęk. Mężczyzna jedzie do Bielska Podlaskiego i zostaje honorowym krwiodawcą. Przemek, zięć Gienka, z pomocą teścia, swoich dzieci i Jastrzębia układa chodnik prowadzący do domu. Andrzej rozdaje dzieciom czekoladę, którą otrzymał po oddaniu krwi. W Borowskich Ciborach Agnieszka przebiera ziemniaki do sadzenia.

Bogdan wspomagany przez dzieci przypina konia do nowej bryczki. Później sprawdza na łące starą ambonę dla myśliwych. Ponieważ konstrukcja się trzyma, postanawia jej nie ścinać. W drodze powrotnej tnie i zabiera zwalone drzewo. W Ciemnoszyjach Justyna przygotowuje ziarno kukurydzy na siew. Zaprawia je chili, by zabezpieczyć je przed dzikami. W tym czasie Łukasz wraz z synem kończą przygotowywać pole pod wysiewanie. Po skończonym sianiu Justyna wraz z pomocnikiem Dawidem rozpina na kukurydzianych polach kolorowe sznurki, które mają odstraszać żurawie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aw (gość)

    Jak można śmiać się tak z ludzi?

    19.06.2022 21:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×