"Rolnicy. Podlasie" sezon 2. Bohaterowie programu Fokus TV powracają! Co czeka rolników w nowych odcinkach?

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich fanów programu "Rolnicy. Podlasie". Już w niedzielę, 19 kwietnia, o godzinie 20:00 na antenie Fokus TV ruszy 2. sezon programu "Rolnicy. Podlasie"!

Multimedia

"Rolnicy. Podlasie" sezon 2 - premiera w niedzielę, 19 kwietnia, o godzinie 20:00 na antenie Fokus TV

Czas na wielki powrót programu "Rolnicy. Podlasie"! W 2. sezonie programu znowu będziemy przyglądać się życiu i pracy sympatycznych rolników. Bohaterowie pierwszego sezonu, Gienek i Andrzej z Plutycz, Tomek i Monika z Pokaniewa, Emilka z Laszek, Michał i Natalia z Haciek oraz nowi uczestnicy przygotowują plan na kolejny rok walki o lepszą hodowlę i plony.

Emilia, której kozy dają pyszne mleko, rozważa założenie serowni. Tomek i Monika chcą profesjonalnie przeprowadzić aukcję krów i w ramach przygotowań tworzą stronę internetową. Problem w tym, że zostaje ona odwołana przez koronawirusa. Gienek i Andrzej mechanizują gospodarkę i wchodzą w posiadanie agregatu talerzowego.

Internauci są bezlitośni dla Joanny! Rolniczka ma zbyt wysokie wymagania?Zobacz więcej

Gienio ma mały problem, ponieważ ktoś pokusił się na jego starą lodówkę, która służyła mu i za stół, i za ławkę. Andrzej snuje marzenia o wizycie u Emilki, bo wszystkim przypadła do gustu młoda sołtys z Laszek.

W Haćkach Michał i jego ojciec skarżą się na bezśnieżną zimę i obawiają się suszy. Rolników z Podlasia czeka rok pełen wyzwań. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • norwid (gość)

  No brawo "pseudo tv" różnego rodzaju,bo puszcza to nie tylko Fokus,Nowa itd, ! To co tam widać to naprawdę powód do "polskiej dumy"! Rolnikom z Podlasia wcale nie przeszkadza,że mamy XXI wiek.Podlasie i Ci ludzie pokazani są -jakby z początków XIX wieku! Niech świat zobaczy,że tam czas zatrzymał się 100lat temu! Nie pasuje tylko talerz anteny satelitarnej na rozwalającej się szopie (chyba) mieszkalnej, stojącej w zagnojonym podwórku!

  05.07.2020 17:46
 • Tomek (gość)

  Pan Gienio jest super gosc!!!

  03.06.2020 08:04
 • adamek (gość)

  gienek najlepszy a ta emilka to stara i brzydka panna no ale andrzej to moze z jej koza wziać slub to typowy burak

  31.05.2020 13:16
 • Pl (gość)

  Fakt że od krowy jest najzdrowsze, bez nawozów z pola i czyste powietrze, ale na Boga chlew, syf, dziadostwo, lumperstwo i stan rudery, które fokus prezentuje to już nie miłe.

  12.05.2020 14:39
 • Gość (gość)

  A nawet tego Bogdana wzięli do telewizji no ale pomysł dobry był z siekierą bo do niego pasuje na wiosce ludzie to się z nim mają każdego tylko straszy . Ale u niego to dopiero warunki w gospodarstwie i w domu brud i syf a krowy zimą pod gołym niebem stoją.

  26.04.2020 20:55
 • Gość (gość)

  Pan Gienio jest super

  26.04.2020 20:14
 • h (gość)

  pan gienio

  16.04.2020 13:09
 • Tadeusz (gość)

  Gdzie ten Andrzej do Emilki..... Nie ma szans!

  15.04.2020 09:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×