"Rolnicy. Podlasie". Telewizja Polsat pokaże hitowy program Fokus TV o rolnikach! Kiedy premiera?

Doskonałe wiadomości dla wszystkich, którzy chcieliby nadrobić sobie hitowy program telewizji Fokus TV pt. "Rolnicy. Podlasie". Program już w sobotę, 4 lipca, zacznie pokazywać stacja Polsat!

Multimedia

"Rolnicy. Podlasie" odcinek 1 - premiera w sobotę, 4 lipca, o godzinie 13:40 na antenie telewizji Polsat

Telewizja Polsat postanowiła na swojej antenie wyemitować hitowy program Fokus TV, który opowiada o ciężkiej pracy rolników, a mianowicie "Rolnicy. Podlasie". To audycja, którą widzowie po prostu pokochali, co zaowocowało powstaniem dwóch sezonów programu i już nikt nie wyobraża sobie, żeby "Rolnicy. Podlasie" mogli zniknąć z anteny.

Na Polsacie program "Rolnicy. Podlasie" będzie można oglądać w soboty (o godzinie 13:40) oraz niedziele (o godzinie 14:40.

Gienek Onopiuk to najsłynniejszy rolnik w Polsce? Dlaczego bohater programu Fokus TV nie szuka żony?Zobacz więcej

"Rolnicy. Podlasie" to oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie.

Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×