"Rolnik szuka żon". Ślub Małgosi i Pawła. Marta Manowska była na uroczystości! [ZDJĘCIA, SUKNIA ŚLUBNA, DATA ŚLUBU]

Marta Manowska zrelacjonowała ślub Małgosi i Pawła - kolejnej pary, która poznała się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Jak wyglądała uroczystość? Jak prezentowała się Para Młoda?

Multimedia

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz są już po ślubie! Para, która poznała się w czasie trwania 4. edycji "Rolnik szuka żony" powiedziała sobie sakramentalne "TAK" w piątek, 28 września 2018 r. Pierwsza uroczystość zrelacjonowała prowadząca program, Marta Manowska.

Szczęśliwa, wzruszona Życzę Wam pięknego życia @rolnikwszpilkach @paulo_borysewicz @rolnikszukazonytvp Miłość jest blisko nas wszystkich ❤️❤️❤️❤️

Małgosia i Paweł spodziewają się dziecka! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Małgosia - rolniczka - najpierw dostała list od Pawła, później zaprosiła go do siebie do domu, a na koniec wybrała go spośród pozostałych panów, starających się o jej serce. Teraz są małżeństwem i spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Na Instastories ze ślubu Małgosi i Pawła widać zaokrąglony brzuszek Panny Młodej. Rolniczka wybrała dopasowaną suknię, zdobioną koronkami. Już po złożeniu przysięgi Pan Młody nie krył wzruszenia. Poleciała nie jedna łza. Teraz czas na wesele!

Małgosia i Paweł - kim są?

Małgosia ma 28 lat i pochodzi z miejscowości Uśnik Kolonia w gminie Śniadowo. Jest absolwentką warszawskiego SGGW i właścicielką kilkudziesięciohektarowego gospodarstwa na Podlasiu. Jest osobą bardzo kreatywną i zorganizowaną, chętnie udzielającą się publicznie. Odbyła staż w Urzędzie Gminy, kandydowała też do rady powiatu. Lubi tańczyć, jest utalentowaną fotografką (fotografuje m.in. swoje potrawy), a w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi i biega.

Paweł zgłosił się do "Rolnik szuka żony", gdy mieszkał i pracował w Szwecji. Po programie spotykali się sporadycznie w czasie jego urlopu. Od lutego 2018 r. wszystko się zmieniło. Paweł wrócił do Polski i zamieszkał u Małgosi. - Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość - obrączki to już jest moc! Choć zaręczyny to niewątpliwie był mega wzruszający moment. I oto niedługo nadchodzi ten wielki dzień, my już nie możemy się doczekać (mam nadzieję że nasi goście również)! A co do wspólnego życia - mieliśmy rok, by z dala od szumu telewizyjnego zacząć realizować nasze małe marzenia, dziękujemy Wam za wsparcie. I tak po zakończeniu programu wszystko poukładało nam się jak klocki Lego. "Rolnik Szuka Żony" spełnił nasze marzenia - to już chyba magia tego programu! - zaznacza Małgosia.

Mikołaj i Marta wzięli ślub! Jak wyglądała para młoda? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×