"Rolnik szuka żony 2" odcinek 9. Kogo wybrali rolnicy? [ZDJĘCIA]

W programie "Rolnik szuka żony" nadszedł czas na ostateczne decyzje. Sprawdźcie, kogo wybrali uczestnicy.

Multimedia

Rolnicy stanęli przed ostatecznym wyborem. Już w poprzednim odcinku Grzegorz wybrał Anię. Pozostali uczestnicy nadal się wahali. Eugeniusz w każdej ze swych kandydatek dostrzegał coś pozytywnego: Krystyna jest świetna do interesów, do imprez Stasia, a Lilianna do dbania o dom. Zmiany zaszły wśród kandydatek Rafała: Kamila zrezygnowała z programu.

CZYTAJ TAKŻE:
"ROLNIK SZUKA ŻONY 2" ODCINEK 9. CZAS NA OSTATECZNE DECYZJE [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ania zdradziła, że nie wierzyła, że w programie może znaleźć miłość. Rolniczka przyznała, że się myliła. Ania wybrała Mariusza.

Eugeniusz po wielu rozterka wybrał Lilianę. - Wybrał bardzo dobrze. Pasują do siebie. Myślę, że będą fajną parą - skomentowała tę decyzję Stasia.

Rafał wybrał Justynę. Dziewczyna nie kryła zaskoczenia, ale była bardzo szczęśliwa. Jej konkurenta, Marta, przyznała, że poczuła się odrzucona.

Robert wybrał Agnieszkę.

Komentarze

Skomentuj
  • eva (gość)

    dla mnie para idealna jest eugeniusz i liliana ,nieskazitelne maniery ,osobisty urok i cieplo slowianskich kobiet ,przywiazanie do tradycji i niecodzienny gust sprawia ze pani lilianna wydaje sie byc jakas zagubiona w czasie hrabianka ,doskonale wiec pasuje u jej boku" klon"Y evesa Saint Laurenta ktorym bez watpienia jest pan Eugeniusz .Starszy pan powinnien przestac robic focha i wreszcie sie zdecydowac na powazny zwiazek

    25.11.2015 09:38
  • sylvia (gość)

    para najbardziej pasujaca do siebie wizualnie jest Robert i Ania

    25.11.2015 09:25
  • sylvia (gość)

    kazdemu o innego sie podoba ,ale faktem jest ze w pl mamy piekne kobiety ,nawet te w wieku dojrzalym ,chociaz osobiscie uwazam ze nikomu nie uda sie znalezc zony w tym programie

    25.11.2015 09:20
  • li (gość)

    Krystyna jest piekna kobieta nie pasowala do Roberta az sie dziwie ze do niego startowala spokojnie mogla do Grzesia ..Krysia zasługuje na cos wiecej , po za tym tesciow mialaby okropnych mamusia bedzie robiła mu za przescieradło buahahahahah... Kuba zbyt pewny siebie wkurzyala mnie ta jego pewnosc jak wrocil z randki z Anka mial faktycznie 2 twarze.... Rafał wybrał super Marta ani urodziwa ani madra tylko przebiegła

    18.11.2015 21:06
  • MM (gość)

    Najładniesza dziewczyna w drugiej edycji programu była Marta.Bardzo szkoda, ze nie została wybrana.Nawet jezeli Robert wybrałby Krystyny nie sadzę, żeby ten zwiazek długo przetrwał.Krystyna to kokietka i wie jak facetów oczarować.Biedaczka myślała, ze Robert poleci na jej wdzięki.Niezła z niej aktoreczka.Robert wybrała bardzo dobrze Aga jest bardzo sympatyczna, skromna.Jak nie od razu to na pewno niebawem między nami zaiskrzy.I ich znajomośc skończy się ślubem.Tego im własnie życzę :)

    13.11.2015 19:43
  • Wiki (gość)

    Mariusz jest ok

    11.11.2015 12:24
  • XYZ (gość)

    Bardzo kiepski pomysł żeby widzowie wybierali partnerki/partnerów/ przez sms-y nawet w żartach przypomina czasy totalitarne gdy ktoś wiedział za nas lepiej brrr strach pomyśleć

    09.11.2015 20:25
  • Wkurzony (gość)

    3Razy Marta !

    09.11.2015 20:05
  • agi (gość)

    Bardzo podoba mi się Grzegorz można powiedzieć zakochałam się w nim tylko szkoda że jestem mężatką

    09.11.2015 18:49
  • Andre (gość)

    Marta była super! Chciałbym taką dziewczynę!

    09.11.2015 14:52
  • do kam...... (gość)

    Faktycznie Jakub ma dwie twarze - na YouTube można obejrzeć filmik (trwa ponad 20 minut) z rozmowy prowadzonej przez Jakuba i Mariusza po powrocie z randki Anki i Jakuba, gdzie wyraźnie to widać i słychać. W obecności synka Anki - Mikołaja zdarzyło mu się nawet przeklinać (brrrrr) - a te teksty.....brak słów. To co zostało pokazane przez TVP nie odzwierciedla w pełni całego zajścia i prawdziwego oblicza Jakuba, a tylko pogrążyło Mariusza.

    09.11.2015 13:37
  • kam (gość)

    O co chodzilo z tymi ,,dwiema twarzami Kuby??? Fajny gosc sie wydawal,taki cieply i w ogole Wiec nie kumam zupelnie,o co tej Ance chodzilo.. Mariusz straszny zazdrosnik chyba

    09.11.2015 12:49
  • gaja (gość)

    Mnie się wydaje że wszyscy uczestnicy wybrali trafnie. Pan Eugeniusz gdyby wybrał Krystynę to by mu za dużo rządziła. Ta druga pani z temperamentem hm. być może on by nie sprostał. A ta wybrana, spokojna w sam raz. Grzegorz od początku widać tu zakochanie. Tylko nie wiadomo czy przyjdzie miłość czyli kochanie ? Bo zakochanie to tylko zauroczenie, które może prysnąć szybko, a kochanie to prawdziwa dojrzała miłość. Rafał spokojną dziewczynę a wszem wiadomo że przeciwności się przyciągają. Ania też wybrała dobrze, widać nam zainteresowanie z obu stron. Kuba był fajny lecz moim zdaniem taki nieodgadniony, trudno określić jaki ? Robert natomiast będzie miał pożytek z takiej żony. Fajna i zaradna dziewczyna. Jednak Krystyna to nie jego bajka, to by się nie udało. Ta ostatnia Roberta dziewczyna tez cieplutka i wesolutka, fajna była.

    09.11.2015 12:20
  • pipi (gość)

    Mysza,przecież syn Mariusza jest w Polsce co ty takie brednie wypisujesz nie znasz też Marty,a Krystyna to tylko o mieście myślała.Mariusz jak będzie z Anią to nie będzie też euro.Myślisz chyba swoimi kategorami.

    09.11.2015 11:29
  • woj (gość)

    Krystyna oczarowala Roberta seksapilem,nie jednego faceta pewnie miala,bo wie jak ich wabic..:-) Agnieszka super babka!do tego ladna,mysle,ze wybral najlepiej. Rafal..coz..szybko zateskni mysle za Marta.Justyna za powazna dla niego. Nie pospotykaja sie dlugo..Dziadek wybral najlepsza babcie:-) Stacha ciagle kokietowala,Krycha strasznie wszystkimi rzadzila..grr. Grzegorz wybral blyskawicznie i trafnie,zycze slubu czym predzej. Rolniczka zakochala sie,to widac. W sumie,ona z dzieckiem,on z dzieckiem,-dobry fundament by budowac cos dalej. Szczescia wszystkim zycze,no i sluby by sie/wreszcie chcialo zobaczyc ...Tamten Pawel z Natalia z poprzedniej edycji chyba sie rozstali?a mial byc slub..:-)

    09.11.2015 11:19
  • agata (gość)

    Mnie podobala się Marta , bardzo ładna dziewczyna i taka spontaniczna, wrazliwa, ale rafał jest bojacym sie tchórzem i unuka rezolutnych dziewczyn, które mogłyby go zdominować. Mariusz nie wiem czy da szczęście ANi. Oby, ale jest w nim coś niepokojącego. Ten szał zazdrości świadczył o tym, że nie potrafi panować nad emocjami , a to w dłuższej perspektywie moze być nieciekawe. Robert -myslałam , ze wybierze Krystynę. Serce mu do niej biło, i trzeba zawsze wybierac za głosem serca, kto nie ryzykuje nie pije szampana. Robert posłuchał rodziców. I nie wiem czy dobrze zrobił. Czas pokaże. Eugeniusz ...fajna była Krystyna. Lilianna taka jakaś eteryczna, nie wiem co o niej mysleć.

    09.11.2015 11:05
  • Uff (gość)

    Szkoda Marty. Miała wszystko, urodę, rzadko spotykany wdzięk no i urok osobisty.

    09.11.2015 10:47
  • Ala (gość)

    A ja proponuję żeby w następnej edycji to widzowie poprzez sms wybierali rolnikom kandydatki na żony ;-) Dopiero byłyby jaja.

    09.11.2015 10:29
  • gosc (gość)

    mysza ty chyba mezczyzny na oczy nie widzilas skoro twierdzisz ze kuba to prawdziwy facet-cieple kluchy z niego