"Rolnik szuka żony 5". Jessica Miemiec znów jest singielką! Gwiazda "Rolnika" wzięła udział wyjątkowej sesji zdjęciowej. Pokazujemy jej najnowsze zdjęcia

Jessica Miemiec była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Bohaterka show TVP wzięła ostatnio udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej we Wrocławiu i opowiedziała, co u niej słychać. Okazuje się, że gwiazda "Rolnika" znów jest singielką!

Multimedia

"Rolnik szuka żony 5. - Jessica Miemiec

Jessica Miemiec nadal ma apetyt na karierę w show-biznesie i od jakiegoś czasu uczestniczy w kursach aktorskich we Wrocławiu. Jej ostatnia wizyta była znakomitą okazją, żeby dowiedzieć się, co u niej słychać i zrobić sesję w urokliwych zakątkach Wrocławia. Charakterystyczna brunetka (dziś blondynka), miłośniczka mocnego make-upu była gwiazdą 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie pokochali jej barwną osobowość, poczucie humoru i bezpardonowość. Niestety nie udało jej się zdobyć serca Krzysztofa. Po zakończeniu zdjęć do programu, wróciła do rodzinnego Leszna i wzięła udział w kilku programach telewizyjnych.

Aleksandra chwali się ciążowym brzuszkiem! Była kandydatka Stanisława zdradziła płeć dziecka!Zobacz więcej

Jessicę mogliśmy oglądać w Polsat Cafe, w programie "Jak matka z córką", czy "Shopping Quenns". Zaczęła też prowadzić własny biznes - otworzyła salon kosmetyczny, potem solarium, wreszcie butik, a od pewnego czasu pracuje w marketingu i niedawno ukończyła roczne studium instruktora terapii uzależnień.

O ile jej życie zawodowe kwitnie, o tyle nadal nie ma szczęścia w miłości. "W ubiegłym roku, na stacji benzynowej poznałam Ryszarda. Wydawało mi się, że jest dojrzałym mężczyzną, szczególnie, że był ode mnie sporo starszy. Oświadczył mi się po kilku miesiącach znajomości, ale dość szybko okazało się, że nie możemy się kompletnie dogadać i każde z nas poszło w swoją stronę" - zdradziła Jessica, która nadal jest singielką. Jaki jest wymarzony mężczyzna wesołej blondynki? "Na pewno nie może nadużywać alkoholu, ma być czysty schludny, zadbany, szczery, opanowany, pracowity i otwarty. Wydaje mi się, że nie są to wygórowane oczekiwania" - dodała.

Autor: AKPA

Poniżej publikujemy najnowsze zdjęcia z wyjątkowej sesji zdjęciowej Jessici Miemiec. Zobaczcie, jak zmieniła się gwiazda "Rolnika"!

Zobacz galerię

Szukali miłości w tv, a dziś? Tak potoczyły się losy uczestników 8. edycji programuZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×