"Rolnik szuka żony 5". Kandydatka Grzegorza wygląda identycznie jak uczestniczka 2. edycji? Co je łączy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Grzegorz z "Rolnik szuka żony 5" nie może narzekać na brak zainteresowania. Jego serce próbuje zdobyć aż 8 kobiet, w tym Aleksandra, która wygląda identycznie jak uczestniczka 2. edycji "Rolnik szuka żony"!

Multimedia

O serce Grzegorza z "Rolnik szuka żony 5" walczą Aleksandra, Anna, Daria, Dorota, Marlena, Martyna, Monika oraz Monika. Jedna z nich zwróciła szczególną uwagę widzów, którzy nie mają wątpliwości, że jest skopią uczestniczki 2. edycji "Rolnik szuka żony" - Agnieszki, ukochanej Roberta Filochowskiego.

Jak pierwszy raz ją zobaczylam to pomyślałam,że jest podobna z twarzy do Agnieszki

Chodzi o Aleksandrę, która pochodzi z województwa opolskiego i w tym roku ukończyła technikum żeglugi śródlądowej. Dziewczyna jest amatorką dobrej lektury, muzyki, malowania, śpiewu i spędzania czasu ze znajomymi oraz przyjaciółmi, którzy – jak wierzy – stanowią ważną część życia każdego z nas. Szuka mężczyzny, który może dać jej czułość i poczucie bezpieczeństwa. Najważniejsza jest dla niej wierność i wzajemny szacunek, a od przyszłego partnera oczekuje szczerości i zaangażowania.

Kim są kandydatki na żony? Przedstawiamy uczestniczki programu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pierwsze spotkanie Aleksandry i Grzegorza nie należało do udanych. Rolnik czuł się oszukany, bo dziewczyna załączyła w liście swoje nieaktualne zdjęcie. Czy ta decyzja zaważy na ich dalszej znajomości? A może podzielą los Agnieszki i Roberta, którzy po programie wzięli ślub, a na świecie powitali synka?

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia Aleksandry i Agnieszki. Podobne?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Basia (gość)

  Nie wiem gdzie to niby podobieństwo

  11.11.2018 22:26
 • Ugh (gość)

  Zupełnie niepodobne!

  10.11.2018 13:26
 • buzka (gość)

  Gdzie to podobieństwo, chyba nie na twarzy:)

  28.10.2018 22:50
 • Ewa (gość)

  To żart jakiś. Zupełnie niepodobne

  15.09.2018 18:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×