"Rolnik szuka żony 5". Kiedy premiera nowego sezonu w TVP1? Kto wśród uczestników? [DATA PREMIERY]

"Rolnik szuka żony" powraca! Jesienią obejrzymy kolejną, 5. już serię hitowego programu Telewizji Polskiej. Znamy dokładną datę premiery pierwszego odcinka "Rolnik szuka żony 5"!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" - 5. sezon od niedzieli, 2.09.2018 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Wraca wielki hit Telewizji Polskiej! Pierwszy odcinek nowego, 5. sezonu "Rolnik szuka żony" będzie można obejrzeć już 2 września. Kolejne odcinki pokazywane będą w każdą niedzielę o godz. 21:15 w Jedynce.

Oto wizytówki rolników. Kto otrzyma najwięcej listów? [GALERIA, NOWI KANDYDACI]Zobacz więcej

W programie udział weźmie 5 rolników, którzy dostali najwięcej listów od potencjalnych żon (bądź mężów) po emisji odcinka pilotażowego w Wielkanoc 2018. Swojej drugiej połówki w programie chcieli szukać: Andrzej, Grzegorz, Jan, Krzysztof, Łukasz, Marek, Mariusz, Michał, Paweł oraz Justyna. Kogo z nich będziemy oglądać jesienią?

Prowadząca program Marta Manowska przez całe lato pokazywała zdjęcia z polskiej wsi na swoich profilach w portalach społecznościowym. W jednym z wywiadów zdradziła nawet: "Dzisiaj się wydarzyło coś, co do tej pory się nie wydarzyło w żadnej edycji programu. Jak stałam z boku i obserwowałam te pierwsze spotkanie, to ciarki przechodzą bo każdy tu przyjechał z wielką nadzieją i z wielkim marzeniem. I nagle te marzenia się spotykają i przeskakują iskry". Czy będziemy świadkami narodzin prawdziwej miłości w programie?

Justyna - jedyna rolniczka w nowej edycji. Trafi do programu? [SYLWETKA, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • On (gość)

    Pic na wodę

    07.08.2018 11:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×