"Rolnik szuka żony 5". Niewygodne fakty z życia Łukasza Sędrowskiego. Jego małżeństwo trwało trzy dni? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Łukasz Sędrowski to uczestnik 5. edycji "Rolnik szuka żony". W mediach zrobiło się teraz głośno o jego przeszłości. Na jaw wyszło bowiem, że Łukasz był już kiedyś żonaty, ma dwójkę dzieci z dwiema różnymi kobietami. Czy w programie o tym wspomniano?

Multimedia

35-letni Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony 5" jest rodowitym mazurem. Mężczyzna już na początku programu sugerował, że przy wyborze partnerki będzie kierował się przede wszystkim charakterem, bo – jak twierdził – wyglądem już się kierował i źle na tym wyszedł. Łukasz zaprosił do swojego domu Paulinę, Iwonę i Agatę. Między tą ostatnią a rolnikiem od razu zaiskrzyło. Widzowie programu zwracali nawet uwagę, że Łukasz nie dostrzega Iwony, a Paulinę poniża i wykorzystuje do najcięższych prac na gospodarstwie, poświęcając wtedy swój czas Agacie.

"Rewia" dotarła do niewygodnych faktów z przeszłości Łukasza Sędrowskiego. Gazeta podaje, że rolnik ma już dwoje dzieci z dwiema różnymi kobietami. 12-letnia Adrianna mieszka z mamą w Niemczech, a ośmioletni Antek z Łukaszem na gospodarstwie w Lipowcu. Jego pierwsze małżeństwo trwało podobno tylko trzy dni.

Które z dziewczyn odpadły z programu i wróciły do domu? Co dalej z Jessicą? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Informacje o dzieciach rolnika pojawiły się w jego wizytówce na początku programu. Łukasz podkreślał wtedy, że jest mężczyzną po przejściach, dlatego rozwód, dzieci, czy inne wyznanie nie jest dla niego żadną przeszkodą w zbudowaniu trwałego związku.

Co sądzicie o zachowaniu Łukasza z "Rolnik szuka żony"? Wybranką jego serca zostanie najpewniej Agata - absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (Finanse i Rachunkowość). Szkoda wam Pauliny?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Brzydka jak noc i na gole oko widac ze znali sie wczesniej. On chyba lubi konie

    23.02.2019 15:59
  • hhy (gość)

    Ja myślę tak że Paulina za bardzo i niepotrzebnie się tak wysilala z pracami.Robiła sobie nadzieję.Nie nadawała się do tego gospodarstwa i nie pasowała do tego dumnego rolnika.On by ją wykorzystywał bo jak on twierdzi gardzi takimi pięknymi chciwymi i wrenymi .A z takimi na swoje dzieci.

    04.01.2019 07:53
  • ija (gość)

    Paula - mieszka za granicą, jest bardzo atrakcyjna i co? Zaden Dunczyk cyz Holender nie chce ladnej i pracowitej Polki! Nie wierze, ze jest az tak zdesperowana, ze chciala takiego samca. ktory nawet nie chce postepowac fair i podziekowac dziewczynom wczesniej ,duzo wczesnie. Zeby chociaz byl choc odrobine przystojny! Paula sie nie szanowala w programie ,byla taka pewna wygledow tego d.... . Zenada.

    25.12.2018 19:58
  • Pindor (gość)

    Ten rudy wredny lukaszek zachowal sie jak pajac zwodzil biedna grzeczna pracowita i ladna pauline a pozniej ja potraktowal jak smiecia. Obrzydliwy facet i ta jego okropna agatka jak mozna byc tak slepym ta agatka to brzydal i len. I lepiej niech nie pokazuje zabkow. Szkoda ze paulina w finalowym odcinku tak malo mu wygarnela. Trzymaj sie paulinka☺

    02.12.2018 22:50
  • Obserwatorka (gość)

    Wyboe wyborem serce nie sługa tylko że ta wybranka straszny leniuch więc na gospodarstwo się nie nada ale rolnik gospodarz swojego podwórka wiedziały galy kogo brały

    20.11.2018 00:21
  • Ewlinka (gość)

    Nie fajnie że zwodził Paulę, a myślał o Agacie. To jest męska przewrotność na której wiele kobiet się " pośliznęło " .Powinien w stosunku do Pauli zachować dystans i powściągliwość.Mimo wszystko rozstanie i niechęć do Pauli budzi nie smak. Za wyborem Agaty przez Łukasza to przemawiają względy ogarnięcia spraw finansowo-dokumentacyjnych . Pula nie miała takich kwalifikacji.

    07.11.2018 22:58
  • facet (gość)

    Jak napisano nie wybierał pięknej tylko dobrej. Patrzcie na charakter a nie piszecie o wyglądzie. Paulina pokazała jaka będzie po ślubie, chciała mu oczy wydrapać normalnie. Bardzo mądry facio :)

    06.11.2018 10:42
  • Misiaty5 (gość)

    Co za idiota!!!! Paulina bije tę laske na glowe pod każdym względem. Może to i dobrze że tak się stało bo takiej kobiety jak Ona szuka wielu NORMALNYCH facetów na świecie.

    06.11.2018 04:38
  • Weronika (gość)

    Paulinka super... pracowota, na co dzień zwykła szara myszka ale jaka piękna.A na randce jaka gwiazdeczka😊 A tamtą to wybrał za co, że go za małego złapała?. Brzytwa strasznie nawet na randce, o leśna. A uśmiech zbiera na wymioty. Siebie warci

    06.11.2018 00:35
  • Ela (gość)

    Żal mi tego człowieka bo wybrał sobie równą osobę pewnie mu się nie ułoży bo jak? Ani on piękny ani ona ładna najwyżej kolejne dziecko... ona matką? Żałosne a on ojcem? Jak dla dwójki wcześniejszych dzieci. Jak gówniarz się za zachowuje.Jeszcze przed telewizją. Brawo

    06.11.2018 00:29
  • Igor (gość)

    Paulina nie martw się fajna laska jesteś nie warto się przejmować ryżym .

    05.11.2018 23:09
  • Igor (gość)

    Agata to teraz postrach Mazur jej uśmiech to masakra Ale do ryżego pasuje warty jest takiej Nie dziwię się jego byłym kobietom że go zostawiły zobaczyły co Łukaszek jest wart i Ucieczka Myślę że ta z zębami też ucieknie szybko.

    05.11.2018 23:06
  • Igor (gość)

    Ty rudo świnio Paulina nie warta ryżego

    05.11.2018 22:59
  • analana (gość)

    idąc do takiego programu trzeba sie liczyć z przegraną .Wybrał kobietę swoich marzeń i trzeba uszanować jego wybór nawet jeżeli nasz byłby inny

    05.11.2018 21:28
  • Ada (gość)

    Nie masz czego żałować i kogo Paulinka to zwykły dupek i ham jeszcze przyjdzie na niego czas

    05.11.2018 21:09
  • Ela (gość)

    Mał tego, z epostąpił brzydko ale do tego zrzucił winę na Paulinę i jej charakter. Hahahhaha

    05.11.2018 17:38
  • Seus (gość)

    Paulina piekna i uczuciowa kobieta :)

    05.11.2018 17:09
  • Kik (gość)

    Paulino, szybko znajdziesz fajnego faceta, który będzie Ciebie godny. Życzę tego z serca.

    05.11.2018 14:25
  • Zniesmaczona (gość)

    Ja też w to niewierze że taka ładna i mądra dziewczyna mogłaby sie zainteresować takim przygłupim i prosiaczkiem w za małych ubraniach . Kurczę te jego oczka , śliniące sie i obleśne , ten łańcuch na szyi i te głupoty które wypowiada ... nie wierze że ktoś normalny by sie nim mógł zainteresować . Z tego co widać wybrał sobie kogoś kogo bedzie mógł kręcić jak bączkiem to w prawo to w lewo . On kocha tylko wyobrażenie o sobie . Kobieto uciekaj od tego wieśniaka

    05.11.2018 11:48
  • Ballbina (gość)

    Ludzie.. Wy tak naprawdę tak odbieracie ten program? Ta edycja została uszyta wyjątkowo grubymi nićmi. Naprawdę ktoś wierzy, że ta ładna dobrze, ubrana dziewczyna z Hagi rzeczywiście zauroczyła się przygrubawym chłopakiem z wiejskim łańcuchem na szyi.. To było tak źle zagrane, że aż śmieszne..

    05.11.2018 11:08
NowszeStarsze