"Rolnik szuka żony 5" odcinek 3. Czas wyborów. Poznaj panie, które rolnicy zaprosili do swoich domów! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami kolejny odcinek nowej edycji "Rolnik szuka żony". Rolnicy musieli podjąć ostateczne decyzje. Które z pań zdecydowali się zaprosić do swoich domów, a kto pożegnał się z szansą znalezienia miłości w programie? Sprawdź, co wydarzyło się w 3. odcinku nowej edycji "Rolnik szuka żony"!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 2. - co się wydarzyło?

W drugim odcinku piątego sezonu "Rolnik szuka żony" rolnicy musieli podjąć ostateczne decyzje. Zaprosić do kolejnego etapu po cztery kandydatki i odesłać pozostałe. Zadanie nie było łatwe. W podjęciu decyzji miały pomóc wspólne zabawy.

  • Wybór Grzegorza: do kolejnego etapu przeszły: Dorota, Monika, Martyna, Daria i Monika (na gospodarstwo pojechały: Dorota, Monika, Martyna)
  • Wybór Łukasza: do kolejnego etapu przeszły: Paulina, Iwona, Magdalena i Agata (na gospodarstwo pojechały: Paulina, Iwona, Agata)
  • Wybór Jana: do kolejnego etapu przeszły: Małgorzata z Krakowa, Maria, Elżbieta i Małgorzata (na gospodarstwo pojechały: Maria, Elżbieta, Małgorzata)
  • Wybór Krzysztofa: Ewelina, Jessica, Katarzyna, Sonja (na gospodarstwo pojechały: Jessica, Katarzyna, Ewelina)
  • Wybór Marka: Aleksandra, Joanna, Aneta, Daria i Wioletta (na gospodarstwo pojechały: Joanna, Aleksandra, Aneta)

Kim są kandydatki na żony? Przedstawiamy uczestniczki programu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dalej przyszedł czas na gry i zabawy, które miały pomóc rolnikom lepiej poznać wybrane kandydatki. Ugniatanie kapusty u Grzegorza, gra w ciemno u Marka, kandydatki Jana przygotowywały czekoladę, kalambury u Łukasza i koło pytań u Krzysztofa. - Myślę, że jest jakaś iskra przyznała Jessica, która była bardzo otwarta na pikantne rozmowy o różowych kajdankach. Czarnowłosa przyznała również, że najbardziej szaloną rzeczą jaką kiedykolwiek zrobiła było chodzenie z radiem na plecach i śpiewanie Tatu.

Jessica szukająca stałego związku i dziewczyny, które wyglądają inaczej niż na zdjęciach. Jakie były pierwsze spotkania z rolnikami? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Łukasz od początku powtarzał, że ma już swoją jedną faworytkę i jego serce jest już zajęte. U Jana to Małgorzata wiodła prym, pozostałe panie uznały za to, że jest bardzo zaborcza. Podczas krojenia kapusty Daria została ranna, ale Łukasz nie stanął na wysokości zadania. -To nie jest to - stwierdziła.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×