"Rolnik szuka żony 5" odcinek 4. Odwiedziny w domach rolników! Kto przywiózł różowe kajdanki? Jak zachowają się kandydatki na żony? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Czas sprawdzić, jak wybrane przez rolników panie będą odnajdywać się na wsi. Czy spodoba im się życie i praca na roli? Jak będą czuć się w domach bohaterów 5. edycji "Rolnik szuka żony"? Zobacz zapowiedź nowego odcinka programu!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 4. w niedzielę, 23.09.2018 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Czas na przyjazd kandydatek na żony do domów rolników! W kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony" panie, które zostały wybrane przez bohaterów 5. edycji hitu Jedynki sprawdzą, jak żyje się na wsi.

Uczestniczki, które pojadą do domów rolników. Poznaj je bliżej! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Rolnicy szykują się na przyjęcie gości, a panie, po raz pierwszy zobaczą miejsce, które - jeśli wszystko pójdzie dobrze - może stać się ich domem. Przypomnijmy, że u Grzegorza pojawią się: Dorota, Monika i Martyna. Wybór Łukasza to Paulina, Iwona i Agata. Jan postanowił zaprosić do siebie Marię, Elżbietę i Małgorzatę. Krzysztof zdecydował się na Jessicę, Katarzynę i Ewelinę, a do Marka przyjadą Joanna, Aleksandra i Aneta.

Czy wszystko jest przygotowane? Czy spodoba się gościom? I czy goście spodobają się reszcie domowników? Jedna z kandydatek do serca Krzysztofa przywiezie ze sobą... puchate różowe kajdanki! Zobacz zapowiedź nowego odcinka "Rolnik szuka żony"!

Ania Bardowska pochwaliła się radosną nowiną! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sówka (gość)

    Iwona z Kębłowa z tego co wiem to zostawila meza, zabrala mu dzieci a teraz pcha sie do lozka innego faceta i pieniedzy, taka sama jak jej siostra.

    10.10.2018 10:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×