"Rolnik szuka żony 5" odcinek 4. Różowe kajdanki Jessiki i popisy rolników. Jak wyglądał przyjazd kandydatek na żony? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Kandydatki na żony przyjechały do domów rolników! Grzegorz, Łukasz, Jan, Krzysztof i Marek przywitali trójki wybranych przez siebie pań. Jak wyglądały pierwsze chwile w gospodarstwach? Sprawdź, co wydarzyło się w 4. odcinku "Rolnik szuka żony 5"!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 4. - co się wydarzyło?

W nowym odcinku programu "Rolnik szuka żony" do rolników przyjechały kandydatki na ich żony. W poprzednim tygodniu każdy wybrał trzy panie, które chce poznać bliżej. Teraz okaże się, czy któraś z kandydatek ma szanse zostać na dłużej.

Konflikt wśród kandydatek Marka! "Pojechały najbardziej nielubiane zołzy" [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Łukasz przyznał w rozmowie z Martą Manowską, że ma już faworytkę. Jako pierwsza przyjechała do niego jednak Paulina. To Agatę Łukasz przywitał wyjątkowo czule. Wyznał, że za nią tęsknił. Z kolei Iwona, jadąc do Łukasza stwierdziła, że nie jest pewna, czy rolnik jest osobą, której szuka. Przyjazd do posiadłości Łukasza zajął jej 6 godzin.

Jan także ma już faworytkę - jest nią Małgorzata, która nie spotyka się z nikim od 4 lat. Rolnik musiał czekać na nią najdłużej. Najpierw pojawiły się bowiem Maria i Elżbieta. W towarzystwie pań Jan czuł się znakomicie. Pokazywał im, jak należy obchodzić się z owcami.

- Zawsze miałam chłopaków bardziej miastowych, a miastowi chcą mieć dziewczynę przelotnie - wyznała Jessica jadąc do Krzysztofa. Kiedy rozpakowywała się w domu rolnika, dała mu prezent - różowe puchate kajdanki. - Jakby była możliwość to chętnie wypróbowałabym je - stwierdziła dziewczyna. Kiedy jednak pojawiła się także Katarzyna, atmosfera zgęstniała. Przyjechała również Ewelina, która bardzo ucieszyła się, gdy Krzysztof wziął od niej walizkę. - Myślę, że moją największą rywalką jest Kasia - przyznała.

Grzegorz przygotował kwiaty dla każdej ze swoich kandydatek. Panie - Dorota, Monika i Martyna - pojawiły się na raz i od razu były świadkami pogoni za krową. Podczas spaceru Grzegorz wypytał swoje kandydatki o ich poprzednie związki.

Jak przyznał Marek, na przyjazd swoich kandydatek był przygotowany na 100%. Pierwsza pojawiła się Aneta, która przechodzi właśnie trudny czas - zmarł jej tata. Kiedy przyjechały także Joanna i Aleksandra, Marek dał każdej z pań bukiet kwiatów. - Będzie weselej w domu - stwierdził rolnik.

Mikołaj i Marta wzięli ślub! Jak wyglądała para młoda? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • pasterz (gość)

  A Iwona z Kębłowa to zostawiła męza, zabrała mu dzieci a teraz pcha sie do łózka innego faceta i dla pieniędzy, taka sama jak jej siostra.

  10.10.2018 10:52
 • rolnik (gość)

  Ten kto to redagował, w ogóle to czytał? byki jak z podstawówki

  23.09.2018 23:22
 • Oborowy (gość)

  Be

  23.09.2018 22:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×