"Rolnik szuka żony 5" odcinek 5. Program został zdjęty z anteny przez TVP! Co się stało? Kiedy zostanie pokazany nowy odcinek? [ZMIANA W PROGRAMIE]

Nie mamy dobrych wieści dla fanów programu "Rolnik szuka żony". Niestety TVP1 nie pokaże dzisiaj (30.09.2018) 5. odcinka 5. sezonu programu "Rolnik szuka żony". Dlaczego? Sprawdźcie co się stało!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 5. w niedzielę, 7.10.2018 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Telewizja Polska podjęła decyzję, iż zaplanowany na 30 września odcinek programu "Rolnik szuka żony 5" nie zostanie wyemitowany w pierwotnym terminie, lecz jego emisję przeniesiono na kolejną niedzielę - 7 października, na godzinę 21:15.

Całe zamieszanie spowodowane jest Mistrzostwami Świata w siatkówce mężczyzn i meczem finałowym imprezy, gdzie o tytuł zagrają Polacy i Brazylijczycy. Początkowo mecz miał zostać wyemitowany na antenie TVP2, ale z uwagi na rangę wydarzenia Telewizja Polska postanowiła jego emisję przesunąć na główną stację - TVP1.

Pierwsze prace na wsi i przeprosiny Jana! Co się wydarzy? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przez to widzowie zamiast programu "Rolnik szuka żony" obejrzą finał Mistrzostw Świata w siatkówce. O godzinie 21:05 na TVP1 ruszy meczowe studio, natomiast o 21:10 zostanie na żywo wyemitowany mecz Polska - Brazylia. W tym samym czasie widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć filmy "Wielkie oczy" (godz. 20:05) oraz "Boska Florence" (godz. 21:55).

Żałujecie, że dzisiejszy odcinek programu "Rolnik szuka żony" nie zostanie wyemitowany?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lili (gość)

    Sto lat za zachodem!!!

    08.10.2018 17:35
  • marek (gość)

    Jak juz tu jestem to napiszę tak ---> Info najlepsze !!! W Polsacie to tylko filmy po 20 + Kiepscy, w TVN kuchenne rewolucjie (kłamliwa niemiecka telewizja). Ni szalejcie tak :) POLACY są całkiem OK, gdybym miał urodzić się jeszcze raz, to tylko w POLSCE. Polak lubi wolność, nie lubi nakazów i zakazów :) Tak czy nie ? Jak na razie nie jest źle, nie ma co narzekać a będzie lepiej, czuje to w kościach :) Tylko nie zapominacie o Bogu, homorze i ojczyźnie :) Jeszcze jedno (do premiera) jeśli chodzi o czyste powietrze - rozwiazanie problemu jest proste :) dać ludziom dotacje na solaty, fotowoltaikę, wiatraki i po problemie. Z tego co widzę to nie chodzi o ekologię tylko o coś innego ... :) Po co ciagle trąbić o tej ekologji jak nic nie chce się robić w tym kierunku ? ... Popisałbym jeszcze troche, ale nie mam czasu :) idę spać :) Dobrej nocki wszystkim życzę :)

    06.10.2018 19:15
  • Marek (gość)

    Czemu nie ma powtórek o wcześniejszej porze , jak to wcześniej bywało ? Troche za mało tych odcinkóe, jak zaczyna się rozkręcać , to się szybko kończy (żenada). Nie mozna zrobić więcej odcinków ? Mam wrazenie ze jest to kręcone na siłę, naodwal. Z każdą serią coraz słabsze.

    06.10.2018 18:43
  • synoptyk (gość)

    Tak bardzo bo dziś nad Polską przechodzi niż Jessika a tam też jest imię kandydatki jak ktoś chce o pogodzie to zapraszam na moją stronę Pogoda Polska i bloga adres jest na mojej stronie to mojego meteorologa ja mam stronę awatar burzowy zapraszam bo tam jest najnowszy artykuł.

    03.10.2018 15:31
  • Agnieszja (gość)

    Co się dzieje z tymi ludźmi.??? DRAMAT jacy ludzie taki kraj.Oburzeni że przenieśli im o 7 dni ustawiony pod publikę program a puścili Polska Drużynę walcząca o złoto Ludzie leczcie sie na nogi bo na głowę już za późno.

    01.10.2018 23:15
  • zdenerwowana kobieta (gość)

    tak

    01.10.2018 20:30
  • wku rwiona (gość)

    Wszyscy co mają tvp 2 maja także tvp1 wiec po co przenosić mecz ? na Polsacie też był. Bez przesady. Dlaczego narzucacie co mają Polacy oglądać skoro połowa preferuje Rolnika ? i uważacie że prznosząc na tvp1 zwiększyliscie oglądalność ? No raczej nie. żałosne

    01.10.2018 19:57
  • Joshua Tree (gość)

    Who gives a fuck?

    01.10.2018 19:15
  • ... (gość)

    To jest Kat.....a Polska ! ! ! Jest ustalone że leci program i choćby nie wiem co powinni go emitować. Jest wiele innych kanałów. Nie każdy lubi oglądać jak ludzie biegają po piłeczkę nie chce już obrażać ludzi którzy to oglądają ale są zasady. Za tydzień każdy powinien olać ten program i tyle w temacie. Więcej by tego nie zrobili. A jak nasz Boss Kraju będzie się wypowiadał to też przerwą emisję hahaha Kato....a Polska ! Gratulacje ludziska ...

    01.10.2018 16:25
  • zawsze co wymyślą (gość)

    a ja chciałam rolnik itd a nie jakąś siatke

    01.10.2018 16:12
  • Jack (gość)

    Pojeb...kraj pojeb...TV.

    01.10.2018 14:17
  • Potoco (gość)

    Do Michałka: oczywiście, że chcieliśmy PiS, każdy honorowy człowiek tego chciał. Nie chcieliśmy PO, tych złodziei i oszustów, bo nie damy się więcej nabierać. A Michałkiem wycierają sobie d... !

    01.10.2018 12:08
  • ala (gość)

    Do "Prawdziwy Polak" - to Ty jesteś debilem!. Jest tyle programów, że każdy kto chciał oglądać miał na "2". Sekta Ci wypaliła resztki mózgu?

    01.10.2018 08:14
  • ala (gość)

    Debile! I tak połowa Polaków ma w dupie program 1 tvp. Ośmieszacie się, kupa programów sportowych i jeszcze miał być na 2 tvp. 1 ważniejsza od dwójki? trzeba być niezłym kretynem, żeby coś takiego wymyśleć. Śmiałam się z ludzi, ktorzy nie oglądają nigdy programów 1 i 2. Teraz też mam już Was oszołomy " gdzieś". Możecie puszczać same kaczki grające na dudach.

    01.10.2018 08:10
  • Prawdziwy Polak (gość)

    Ale wy jesteście popierdoleni, mózgi wyprane telewizja ostro. Tydzień musicie czekać na ustawiony reality show bo leciały mistrzostwa, które są raz na 4 lata, a Polska broniła tytułu. Żal mi was lemingi telewizyjne. 500+ juz wzięte?

    01.10.2018 08:05
  • bubu (gość)

    Jak za komuny pewnie nadprezdent tak kazał

    01.10.2018 07:04
  • Baska (gość)

    A ja się cieszę że my Polacy dostaliśmy MISTRZAMI ŚWIATA W SISTKOWCE!!!!! A ODCINRKEK OGLADNE ZA TYDZIEŃ BRAWO DRUZYNS NRAWO DZIĘKUJEMY WAM ZA GRE@!!!@

    01.10.2018 06:53
  • Baska (gość)

    A ja się cieszę że my Polacy dostaliśmy MISTRZAMI ŚWIATA W SISTKOWCE!!!!! A ODCINRKEK OGLADNE ZA TYDZIEŃ BRAWO DRUZYNS NRAWO DZIĘKUJEMY WAM ZA GRE@!!!@

    01.10.2018 06:52
  • Justyna (gość)

    A ja się cieszę z decyzji. Chciałam widzieć mecz siatkówki oraz Rolnika... Godziny dokładnie kolidowały, więc świetna decyzja. Gdzie w Was patriotyzm ludzie. Wstyd!

    01.10.2018 06:44
  • Jolanta (gość)

    Mecz powinien byc w TVP2 a nie przeniesiony w ostatniej chwili do TVP1.To wrecz podlosc i nie liczenie sie z widzami Rolnik szuka zony.Nie kazdego interesuje sport.To co wyprawia Publiczna przechodzi ludzkie pojecie.Jestem rozczarowana i oburzona.

    01.10.2018 05:23
NowszeStarsze