"Rolnik szuka żony 5" odcinek 7. Randki i pierwsze deklaracje. Która z pań wróci do domu? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Czas na pierwsze randki i zbliżenia w "Rolnik szuka żony"! Czy któryś z rolników postanowi uszczuplić skład osobowy w swoim domu? Zobacz zwiastun 7. odcinka programu "Rolnik szuka żony"!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" sezon 5. odcinek 7. w niedzielę, 28.10.2018 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Rolnicy coraz lepiej poznają swoje potencjalne kandydatki na żony. A one zaczynają poznawać tajniki życia na wsi. Czy wyklarują się już pierwsze większe sympatie?

Napięcia i zazdrość w domu Jana i Łukasza! Pierwsze łzy Jessiki w programie! Co poszło źle? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Grzegorz wciąż przebywa w towarzystwie Doroty, Moniki i Martyny. U Łukasza są: Paulina, Iwona i Agata. Jan próbuje przekonać do siebie Marię, Elżbietę i Małgorzatę. Krzysztof spędza czas z Jessicą, Katarzyną i Eweliną, a w domu Marka goszczą: Joanna, Aleksandra i Aneta.

Goście i gospodarze znają się coraz lepiej. Bliskie spotkania, rozmowy i głębokie spojrzenia rozbudzają uczucia. W 7. odcinku programu "Rolnik szuka żony" pojawią się przejażdżki bryczką, romantyczne spacery i niespodziewane deklaracje. Pierwsze randki przyniosą odpowiedzi, które dla jednych oznaczają powrót do domu, dla innych nadzieję na poważny związek. Z kim się pożegnamy?

Oto wszystkie małżeństwa z "Rolnik szuka żony". Kto znalazł miłość w programie? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mariolka (gość)

    Teraz mało kto poznaje kogoś w realu, ja też swojego męża poznałam na lento.pl i jesteśmy już rok i 2 miesiące po ślubie :D

    08.11.2018 12:26
  • dd (gość)

    Ja na miejscu Grześka wybrałbym pieguskę

    28.10.2018 22:56
  • as (gość)

    Grzesiek ma 3 fajne dziewczyny - ładne i dobre charaktery. Ale mocno zrani 2 bo wszystkie sie w nim kochają. Umie jakoś postępować z kobietami. Nie każdy ma tę umiejętność. Aż dziwne ze jest sam. Ale dziewczyn pozazdrościć.

    28.10.2018 22:52
  • Marta (gość)

    Szkoda Pauliny, sam stwierdził że to nie ta jedyna to po co te głupie smieszki. I jak było widać na urywkach z kolejnego odcinka Grzesiek trochę chyba chce się zabawić uczuciami dziewczyn, tej powie kilka komplementow tamta pocaluje

    28.10.2018 22:18
  • Maria (gość)

    Lukasz napewno zna Agate zachowanie świadczy o tym. Nie zwróciłby uwagi na agatę on jest głupek a eona jeszcze gorsza szkoda dla niego Pauliny. Joasia u marka ma w sobie dumę i to coś nie obgaduje jak Kasia

    26.10.2018 12:53
  • do_Leona (gość)

    Przeciwnie. To Marek nie wykazuje aktywności, jest zamknięty, mało szczery, wycofany i na dodatek niegrzeczny, niezbyt kulturalny. Szkoda każdej z kobiet dla niego.

    23.10.2018 18:47
  • Paweł (gość)

    Odpowiedź do Ewy. Masz rację Joanna u Marka ma to coś. Tak samo ma coś ciekawego w sobie Martyna u Grzegorza, Katarzyna u Krzysztofa, Maria u Jana i Iwona u Łukasza.

    23.10.2018 17:55
  • ewa (gość)

    Ja też lubię Joannę od Marka. Ma w sobie to coś.

    23.10.2018 17:43
  • Marcin (gość)

    Leon może tylko Ty tak uważasz. Dla mnie jest fajną dziewczyną. Taka ciepła i serdeczna, a przy tym piękna.

    23.10.2018 17:42
  • Leon (gość)

    Najgorsza to Joanna od Marka. Zero aktywności i szczerej rozmowy. To ona powinna pierwsza wrócić do domu.

    23.10.2018 09:52