"Rolnik szuka żony 5" odcinek 8. Brak taktu Łukasza i rozterki Grzegorza. Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 8. odcinek 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Tym razem rolnicy spędzili ze swoimi kandydatkami na żony ostatnie chwile przed ostatecznym wyborem. Czy już wyklarowały się jakieś pary? Kto musiał wrócić do domu? Sprawdźcie, co się wydarzyło w 8. odcinku "Rolnik szuka żony"!

Multimedia

"Rolnik szuka żony" odcinek 8. - co się wydarzyło?

Krzysztof jest załamany odejściem Kasi. Odczuwa to Ewelina, które nie podoba się ta sytuacja... czuję, że wygrałam walkowerem - powiedziała. Krzysztof później chciał zaimponować Ewelinie, ale nie do końca wyszło. Okazało się, że dziewczyna jest dużo odważniejsza niż chłopak myślał. Sporty ekstremalne nie są konikiem Krzysztofa. Wygląda na to, że Ewelina jest stworzona dla Krzysztofa: Chcę zostać kurą domową - przyznała.

Łukasz zaprosił na randkę Paulinę. Kobieta wyglądała olśniewająco! Zasługujesz na szczerość. Jesteś fantastyczną dziewczyną, ale moje serce jest już zajęte i dziękuję ci za udział w programie - powiedział mężczyzna. Żartujesz sobie ze mnie? - zapytała Paulina. I przestało być miło... Jesteś największym hipokrytą jakiego znam. Zrobiłeś ze mnie idiotkę - dodała kobieta. Łukasz się ze mną kontaktował między odcinkami. Dzwonił, pisał, dawał mi nadzieję na więcej - dodała Paulina. Mężczyźnie zabrakło taktu: nie mogę być z takim człowiekiem, nie chcę jej nawet do domu wieźć - powiedział do ekipy programu. Stało się, Łukasz wybrał Agatę.

Kim jest Paulina - śliczna uczestniczka, którą odrzucił Łukasz? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jan był zachwycony wyglądem Małgorzaty. Gosia chciała, żeby Jan w końcu określił się i podziękował tym kandydatkom, którymi nie jest zainteresowany, ale Jan uważa, że nie może wyrzucać swoich gości. Widać, że Jan i Małgorzata mają się ku sobie - wspólne tańce, komplementy, to może być to.

Grzegorz doskonale bawił się na randce z Dorotą. Było gorąco! Dorota i Grzegorz się pocałowali! Jednak widać, że później mężczyzna trochę tego żałował, bo w jego sercu jest też Martyna... Później przyszedł czas na rodzinno-przyjacielską kolację.

Łukasz i Agata znali się wcześniej? Para jest już zaręczona i spodziewa się pierwszego dziecka? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marek na randkę zabrał Joannę. Koszykówka? Wspaniały pomysł! Marek i Joanna poważnie porozmawiali; zdaniem kobiety mężczyzna niezbyt się stara. Następnie przyszedł czas na rodzinne przyjęcie. Moja faworytka to Aneta - przyznała siostrzenica Marka. %%GALERIA

Komentarze

Skomentuj
  • Rolnik 222 (gość)

    Ma rację...

    09.11.2018 21:44
  • Rolnik (gość)

    Witam Pan Łukasz ztłamsil honor i przyzwoite maniery rolnika.... Sam jestem rolnikiem i coprawda rolnik nie cuchnie tak jak niektórzy wypisują... (mamy wodę i łazienki) Ale rolnicy też mają wykształcenie i swoją godność tak? Pracujemy jak każdy inny człowiek i mamy maniery ale zachowanie Pana Łukasza rolnika nowo nie gruntu je na pozostała opinie wszystkich rolnikow TVP powinna wyciągać konsekwencje za takie zachowania Pozdrawiam i kibicuje wszystkim...

    09.11.2018 21:42
  • gość (gość)

    wizualnie do Grzegorza pasuje Dorota, osobowościowo zaś Martyna...z tych dwóch więcej ciepła,delikatności,spokoju,rozsądku daje Martyna...idealna kandydatka na małe Grzesie i Martynki,chłop będzie przy niej miał dobrze :)..ale zwiastun chyba pokazuje,że Grzegorz za rękę idzie jednak z Dorotą a szkoda...;(

    07.11.2018 16:30
  • Jako (gość)

    Paulino nie przejmuj sie tym prymitywnym typem, juz Janek chyba lepszy?!

    05.11.2018 17:39
  • AZ (gość)

    Paula to super dziewczyna, pokazała w programie swoje najlepsze atuty i na pewo znajdzie sie ktoś wartościowy kto się nią zainteresuje. Tego jej bardzo życzę. Natomiast Łukasz zasługiwał na soczysty policzek za to jak ja zwodził i utwierdzał w przekonaniu ,ze jest nią bardzo zainteresowany. POmiędzy odcinkami ( jak sama Paula wskazała) kontaktował się z nią i uwodził. Zabawił się nią i ten podły typek nie zasługuje na uwagę.Agacie wspołczuje , bedzie taka zadowolona z niego jak te poprzednie kobiety z którymi ma dzieci.

    05.11.2018 17:03
  • Adam (gość)

    Pani Paulino, co można oczekiwać od prostackiego spoconego wieprza? On nawet nie wie, co oznacza określenie „hipokryta". Za swoje postępowanie i końcowe zachowanie w stosunku do Pani osoby, powinien zostać przez organizatorów wyrzucony z programu i podania tego faktu do publicznej wiadomości. Pozdrawiam, życząc powodzenia.

    05.11.2018 14:51
  • Ik (gość)

    Pani Paulino, Pani uroda i zalety charakteru zasługują na kogoś wspaniałego, czułego i delikatnego, kto potrafi Panią docenić i obdarzyć prawdziwą miłościä. I lepiej żeby nie był to facet po przejściach ale ktoś kto czeka na tę jedyną.

    05.11.2018 13:56
  • Romek (gość)

    Agata ,ktora wybral dorownuje uroda do jego elokwencji ,niech sie cieszy z niej bo chyba tylko on i jej rodzice.

    05.11.2018 13:51
  • Paweł (gość)

    Oglądam program i kibicuję wszystkim fajnym ludziom, którzy w ten sposób szukają szczęścia. No i niestety nieraz wychodzi z takiego fajnego człowieka prawdziwy burak. Aż wstyd patrzeć! Ta odrzucona dziewczyna jest mega , pracowita i piękna. I dziwne ze po tych bajkach co jej Lukaszek przez telefon opowiadał nie strzeliła mu w pysk. Może i dobrze, pobiera się i znajdzie faceta z klasą.

    05.11.2018 13:16
  • kkk (gość)

    teraz widzimy dlaczego te poprzednie mu zwiały i z tą agatką będzie tak samo facet beznadziejny jaki duzy taki ,,,,,,,,ach sami sobie dopowiedzcie szkoda pisać za dużo by było

    05.11.2018 11:30
  • Hmm (gość)

    Mysle ze do Grzegorza bardziej pasuje Martyna . Dorota zachowala sie podobnie jak Sara w 4 edycji, aby pocalowac pomizgolic sie a na wies raczej sie nie nadaje. Jestem za Martyna !

    05.11.2018 11:06
  • ala (gość)

    nic dodać nic ująć, Paulinko masz naprawdę dużo szczęścia, że nie wybrał Ciebie,a swoją drogą musisz mieć straszne kompleksy skoro tak nisko mierzysz,więcej wiary w siebie, stać Cię na super faceta, ale nie szukaj takich na wsi, to nie Holandia

    05.11.2018 10:58
  • ja (gość)

    To jest program,kto się decyduje , musi być świadomy takich i innych sytuacji.Widz widzi to co chce pokazać telewizja , nic więcej reszta to domysły lub słowo przeciw słowu . Nikogo nie oceniam lubię oglądać ten program to jest życie. Pozdrawiam

    05.11.2018 10:39
  • Nina (gość)

    Pani Paulino życzę szczęścia i proszę się nie przejmować tym typem ,to nie on z Pani zrobił idiotke tylko z siebie kompletnego wiesniaka ,prostaka i idiote .Powodzenia

    05.11.2018 10:24
  • Jucha (gość)

    W programie nie było jeszcze takiego dzbura, wieśniaka i betona... Prymityw... Aż trudno uwierzyć w to co zrobił... Paulino, nic nie straciłaś... Znajdziesz faceta, który będzie Cię traktował jak księżniczkę. Burak nie był Ciebie wart.

    05.11.2018 09:26
  • Iza (gość)

    Paulino,dla Ciebie ogromne szczęście ,że nie wybrał Ciebie,zniszczył by ci zycie,jesteś mądrą ,piękną,pracowitą kobietą,ta którą wybrał długo z nim nie będzie,nie rozpaczaj,on nie dorasta ci do pięt,jestem zdegustowana jego zachowaniem ,pozdrawiam

    05.11.2018 09:24
  • ja (gość)

    Pani Paulino miała Pani niesamowite szczęście, że Pani nie wybrał. Co to za partia dla Pani. Facet z dwojgiem dzieci, po rozwodzie, nie wspomnę o reszcie. Nie ma czego żałować, tylko się cieszyć.

    05.11.2018 07:41
  • majka (gość)

    A jak miała zachować się dziewczyna ? Dobrze mu powiedziała, tylko za mało. Powinien jeszcze oberwać po pysku za zwodzenie jej. Od początku wiedział, że jej nie wybierze, trzeba było otwarcie to jej powiedzieć na początku. Ale jak rozegrał całe zajście ? Najlepszą obroną jest atak. Więc nie bronił siebie tylko zaatakował dziewczynę durnymi oskarżeniami. Świnia. A z tą którą wybrał długo nie nabędzie, bo to nie jest osoba na wieś.

    05.11.2018 07:39
  • Zz (gość)

    Prostszek wieśniaczek buracze i jeszcze ten łańcuch na szyji

    05.11.2018 07:24
  • Xd (gość)

    Totalny burak, a jego wybraka to miss średniowiecza.

    05.11.2018 07:20
NowszeStarsze