"Rolnik szuka żony 5". Skandal z Łukaszem Sędrowskim i Agatą Rusak w restauracji w Szczytnie! Rolnik awanturował się z ukochaną? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Miłość Łukasza Sędrowskiego i Agaty Rusak to fikcja? W sieci pojawiły się niepokojące wieści ze Szczytna, nieopodal Lipowca - rodzinnego miasta uczestnika 5. edycji "Rolnik szuka żony". Kilka dni temu, w jednej ze szczycieńskich restauracji miało dojść do ostrej wymiany zdań i nieporozumień, w której mieli uczestniczyć bohaterowie programu TVP - Łukasz i Agata.

Multimedia

Występ 35-letniego Łukasza Sędrowskiego w "Rolnik szuka żony 5" budzi ogromne emocje. Rolnik ma za sobą dwa nieudane małżeństwa i dwoje dzieci. W programie znalazł szczęście u boku Agaty Rusak. Oświadczyny Łukasza z "Rolnik szuka żony" zobaczyliśmy w 11. odcinku programu. Para wyglądała w programie na szczęśliwą, a zakochani zaczęli już nawet snuć plany na przyszłość.

Paulina Rykała wbija szpilę Łukaszowi! Podsumowała zachowanie rolnika w jednym zdaniu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Niedawno w rozmowie z "Rewią" Łukasz Sędrowski wyznał, że chce z Agatą założyć gospodarstwo agroturystyczne. Myślą też o powiększeniu rodziny. -Chcemy mieć trójkę dzieci. Zaczniemy od syna - zdradził rolnik. W sieci pojawiły się jednak niepokojące wieści ze Szczytna, nieopodal Lipowca - rodzinnego miasta uczestnika 5. edycji "Rolnik szuka żony".

Łukasz Sędrowski awanturował się w restauracji w Szczytnie

Na stronie Spotted: Szczytno pojawiła się informacja o tym, że kilka dni temu, w jednej ze szczycieńskich restauracji miało dojść do ostrej wymiany zdań między Łukaszem i Agatą z "Rolnik szuka żony". Świadek ich kłótni twierdzi, że rolnik wrzeszczał na ukochaną.

Spotter: Nie pozdrawiam gwiazdy z programu TVP 1 , która nie ma poszanowania do swojej wybranki..twoje darcie sie bylo słychac aż przed lokalem Da Grasso w ktorym byles dnia 26 . 11.2018. widać jak ludzie sie zmieniają po zaręczynach 😉mam nadzieje ze ta kobieta pojdzie po rozum do głowy i Cie zostawi.. - napisał internauta.

Kim jest wybranka Łukasza Sędrowskiego? Jak wyglądała przed programem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy miłość Łukasza Sędrowskiego i Agaty Rusak to fikcja? Niepokojące wieści ze Szczytna mogą wskazywać, że para przechodzi pierwszy poważny kryzys.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Beata (gość)

    Jaką trzeba być desperatką żeby wiązać swój los z kimś takim jak ten rolnik 2 małzeństwa w tak młodym wieku to chyba muszą o czymś świadczyć...w tym wypadku o podłym charakterze i tyle w tym temacie

    02.03.2019 16:11
  • Beata (gość)

    WOW,ale zaskoczenie Przecież to było widać gołym okiem że to tylko gra Ten człowiek to chodzący FAŁSZ i ZAKLAMANIE dla którego Miłość nie ma żadnej wartości. Po co był ten cyrk w restauracji? A otóż po to żeby mówiono o tym Bo przecież jakoś trzeba się teraz rozstać Bo to był tylko show żeby zaistnieć i ta pani też o tym wiedziała na co się pisze.... Scenariusz niczym z brazylijskiej tandetnej telenoweli Różnica polega tylko na tym że nie będzie tego sześć tysięcy odcinków 😂...I dzięki Bogu

    02.03.2019 15:56
  • Twojastaraaaa (gość)

    ZAŁÓŻ GUMĘ NA INSTRUMENT BO ŻADEN Z CIEBIE CHŁOP TYLKO CIPA

    12.01.2019 17:07
  • Renata (gość)

    Zycze Agacie wszystko co najlepsze ale nie wierze temu czlowiekowi do konca najpierw krzyk a co dalej Agatko czy tak wyglada milodc

    02.01.2019 15:23
  • widzprogramu. (gość)

    "Rolnik szuka żony " przestałem oglądać gdy stwierdziłem ,że oprócz mężczyzn szukających kandydatki na żony występują w programie cwaniacy ,bufoni ,mądrale którzy chcą się wykreować na zewnątrz medialnie. Po prostu nie interesują go kobiety które przyjechały , to tylko pozory i gra ,że coś go interesuje w tych kobietach bo liczą głownie na zainteresowanie innych kobiet po programie i nie na ekranie . Zdają sobie sprawę ,że gdyby nie program rolnik szuka żony to szanse jakie mieli w znalezieniu partnerki byłyby znikome a nawet żadna na nich nie chciałaby spojrzeć . Dlatego celową perfidię niektórych rolników widać na ekranie gdy czują się już znanymi medialnie " aktorami " to dąsają się i odsyłają wszystkie panie do domu robiąc ogólnie spektakl niezadowolenia , smutku, poniżania i ośmieszania danej osoby . Następnie oczekują na listy z propozycjami z całego kraju od pań które są oczarowane danym rolnikiem jako aktorem tego przedstawienia .

    26.12.2018 13:30
  • Ania (gość)

    Z tego nie bedzie żadnego związku.Ten gość jest jakiś dziwny.Ja bym się go bala nie wiadomo co mu do głowy strzeli.Emocjonalnie niezrownowazony.

    06.12.2018 13:20
  • Iwona (gość)

    Paulina w tym programie pokazała jaka jest pusta i cwana , dobrze że jej nie wybrał .

    03.12.2018 21:31
  • Zuza (gość)

    Jedz bo musisz mi urodzic duzo dzieci....masakra dziecioroby....wyjdą dzieci rude zebate jednym slowem paskudy...

    02.12.2018 17:10
  • Kolo (gość)

    3razy ogladalem 11 odcinek .,.Łukasz sapie dyszy pot sie po nim leje....higieny brak

    02.12.2018 16:00
  • Aga (gość)

    To zdjęcie nie było zrobione kilka dni temu tylko latem

    01.12.2018 18:15
  • kasia (gość)

    wcale nie widać na tym zdjęciu, jakby się awanturował - raczej wygłupiał.....w oczach wyraźnie widać udawanie i chochliki....

    01.12.2018 15:08
  • Jakub (gość)

    Ona brzydka jak noc i pusta A on zwykły cham

    01.12.2018 15:00
  • Pawel (gość)

    Uciekai od niego szybko

    01.12.2018 12:39
  • mrówka (gość)

    Wszystko się dzieje w ekspresowym tempie. Nagle zapłonęło i szybko się spaliło!!!

    01.12.2018 11:42
  • Adam (gość)

    A może facet chciał poznać Jej Rodzinę,a tu zonk to się wkurzył.

    01.12.2018 07:15
  • Lidka (gość)

    Poczytał opinie na swój temat i nerwy puściły 😁 Poza tym, po co ma się starać,jak laska jego...Swoją drogą,obydwoje mają gust,aż milo😁😁😁

    30.11.2018 19:30
  • Aga (gość)

    Gdzie go zostawi Tyle czasu faceta pewnie nie miała to kto ją bedzie chciał teraz A on kretyn Woda sodowa uderzyła mi do głowy od tego programu

    30.11.2018 15:21
  • Ala (gość)

    przecież to zwykły cham i prostak,czy ta dziewczyna jest ślepa?????

    30.11.2018 13:57
  • Ewa (gość)

    Widać, jak rude to fałszywe, a jak braki w urodzie to wierzy i kocha kogo popadnie, byle był.

    30.11.2018 12:16
  • Telekamery 2018 (gość)

    Spelunka robi sobie reklamę..... A ta ekspedientka husakowa to podobno dobry laski ciąg i szoszon

    29.11.2018 22:58
NowszeStarsze