"Rolnik szuka żony 6". Anna Stelmaszczyk znowu w ogniu krytyki! "Szybko się pocieszyłaś po rozstaniu z Kubą"

Zagorzali fani programu "Rolnik szuka żony" nie dają za wygraną. Na Annę Stelmaszczyk, kandydatkę Kuby z 6. edycji znowu spłynęła fala hejtu. Wszystko przez jej ostatni wypad do Włoch.

Multimedia

Anna Stelmaszczyk i Jakub Napierała z 6. edycji "Rolnik szuka żony" nie są już razem, ale fani programu nadal nie mogą się z tym pogodzić. Na forach internetowych nadal obwiniają kobietę za rozpad związku i szybkie pocieszenie się po rozstaniu z Kubą.

Jakub skomentował rozstanie z Anią. Żałuje, że byli w związku?Zobacz więcej

Publikowanie w sieci kolejnych oświadczeń na nic się zdało. Ania z "Rolnik szuka żony 6" nadal musi walczyć z hejtem i mową nienawiści na profilu na Instagramie. Przekonała się o tym dosadnie podczas swojego wyjazdu do Włoch. Zdjęcia Stelmaszczyk z urlopu z przyjaciółmi wywołały falę krytycznych komentarzy

Widzę, że zabawiła się Pani Jakubem, a i teraz świetnie się Pani bawi. Szybko się Pani pocieszyła. Nie pasował do wizerunku. Fajne mu Pani walentynki urządziła

Szybko się pocieszyłaś po rozstaniu z Kubą

Taaa, taka przykrywka niedostępnej, trudnej, stłamszonej przez życie a później nagle zmiana frontu to już jaki typ

Ania postanowiła nawet zareagować na jeden z niepochlebnych komentarzy. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" napisała:

Mam przy sobie takich ludzi, przy których uśmiech nie znika z twarzy

Czy zarzuty podniesione na forach internetowych od adresem Ani Stelmaszczyk są zasadne? Daj znać w komentarzu, co myślisz!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Alexis (gość)

    Szkoda że nie mieszkacie tam gdzie kuba, wtedy wszyscy byście wiedzieli ż eto zwykly kurwiarz....

    Jednak jak łatwo ludzi oszukać.Starszy Pan z brzuszkiem wygląda na takiego sympatycznego.....no i aktorstwo pierwsza klasa

    20.03.2020 14:56
  • Krisu (gość)

    Maria, Ty napewno wygladasz jak z Playboya.

    20.03.2020 14:54
  • KRISU (gość)

    weź się OLA ogarnij.Co maja tatuaże do bycia dobrą żoną?Za to takie wypowiedzi jak Twoja świadczą o bezmózgowiu

    20.03.2020 14:52
  • ola (gość)

    szkoda Kuby fajny facet, na żonę to powinna być osoba dojrzała, a te tatuaże to nie niestety

    05.03.2020 15:51
  • Andreja (gość)

    Witam serdecznie ,wiecie chce mi się śmiać z tego wszystkiego, niech robią co chcą, nie macie innych zmartwień, to jest wszystko pod publikę, dlaczego wszyscy rolnicy nie poszukują sobie w obrębie swojej miejscowości, przecież to normalne,chodzi tu o dodatkowe,pieniądze, to samo jest z Sanatorium miłości, za nasze pieniądze

    18.02.2020 15:22
  • Ewa (gość)

    Dla mnie to totalne zaskoczenie. Ale szkoda mi Kuby. Trudno sądzić, żeby dla Niego była to taka bułka z masłem, jak dla Ani.

    17.02.2020 18:40
  • Fiufiu (gość)

    „Maria” bogatego ????! Jakiego bagatego?!😂😂😂 nie wydaje mi się żeby miał miliony wiec jaki on bogaty... eh widać ze co niektórzy są bardzo prostolinijni myśląc ze jak ktoś ma gospodarkę to jest bogaty... 🤣 o ludzi bardzo mało chyba o świecie wiecie... Zrobili co zrobili ich życie i nikomu nic do tego, do waszego tez nikt się nie wtrąca i nie analizuje wiec radzę to samo, za bardzo przejmujecie sie cudzym a nie patrzycie na swoje, a od tego powinno wie zacząć

    17.02.2020 08:26
  • Tamara (gość)

    Aniu miałaś przyjaciela który troszczyl dbał chciał stworzyć szczęśliwa rodzinę i zaprzyjaźnić się z twoim Synem oraz modepchnelas Kubę który był kowale mszczęścia szkoda Kuby zniszczyła go taki integietny facet a ty go wykorzystała i zabawilas i nie potraktował poważnie.

    16.02.2020 21:22
  • Ja (gość)

    To wszystko było ustawione. Ona dogadała się z nim, że do niego napisze ale pod warunkiem, że ją wybierze. Ale nie chodziło tu o związek tylko o to, że ona chciała się wylansować. On i tak chciał zrezygnować z udziału w programie, więc poszedł na to i ją wybrał. On nie zapłacił kary za rezygnację, ona się wylansowała. Zarabia teraz na reklamowaniu ciuchów, które dostaję za darmo. Każdy ma to co chciał, więc już nie użalajcie się nad nimi, bo zrobili dokładnie tak jak zaplanowali.

    16.02.2020 17:40
  • Masakra (gość)

    Ludzie zajmijcie się swoim życiem. Nie oceniajcie kobiety. Nikt z was nie wie co tak naprawdę było przyczyną rozpadu ich związku. Ale w katolicko-patusowym kraju najlepiej powiedzieć, że leciała na kasę i gość ją rozgryzł. Wstyd!!

    16.02.2020 17:39
  • Maria (gość)

    Myślała kobieta przeciętnej urody że złapie bogatego będzie szaleć udawać zakochani i się uda. Dobrze że Kuba mądry gość i niedał. Szkoda że trafił na tak mało wartościową kobietę. Ale po złym następuje dobro. I tego Kubie życzę powodzenia