"Rolnik szuka żony 6". Anna wciąż walczy z hejtem po rozstaniu z Jakubem. "Dorośnij kobieto, a nie wariatka"

Anna i Jakub byli jedną z ulubionych par widzów w 6. edycji "Rolnik szuka żony". Po ich rozstaniu na kobietę wylała się jednak fala hejtu, z którą walczy do dziś. Anna Stelmaszczyk opublikowała wizerunek internautki, która wciąż wypisuje do niej niemiłe wiadomości.

Multimedia

"Rolnik szuka żony 6" - Ania wciąż walczy z hejtem

Anna i Jakub z 6. edycji "Rolnik szuka żony" szybko stali się ulubieńcami widzów. Para, która pozornie pod żadnym względem do siebie nie pasowała stworzyła jednak związek. Każde z nich starało się przełamać swoje przyzwyczajenia, by spróbować czegoś nowego dla tej drugiej osoby.

Anna Stelmaszczyk nie utrzymuje żadnego kontaktu z Jakubem! Ich związek był wyreżyserowany na potrzeby programu?Zobacz więcej

Kilka miesięcy po zakończeniu programu Anna i Jakub ogłosili swoje rozstanie. Informacja ta zszokowała internautów, którzy swoją złość wylali na kobiecie. Na profilu Anny Stelmaszczyk często pojawiały się hejterskie komentarze.

Mimo że od rozstania minęło kolejnych kilka miesięcy, to okazuje się, że Anna wciąż walczy z hejtem. Ostatnio na swoim Instastory pokazała wiadomości, jakie dostała od jednej z internautek. Kobieta w reakcji na relację Stelmaszczyk napisała:

Dorośnij kobieto, a nie wariatka

Anna odpowiedziała internautce:

Nie chcę dorosnąć :P

Kobieta na tym jednak nie poprzestała. Napisała kolejną niemiłą wiadomość do Anny:

Dlatego Kuba cię wyrzucił. Od samego początku programu mówiliśmy my, żeby nie pchał się w patologię, bo od razu widać, kto jest kim.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hmmm (gość)

    Ciekawe czy Jakub zdążył zamoczyć 😜

    21.05.2020 21:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×