"Rolnik szuka żony 6". Marlena Bazylczuk wspomina zmarłą mamę we wzruszającym wpisie

Marlena Bazylczuk w marcu br. pożegnała ukochaną mamę. Niedawno uczestniczka 6. edycji "Rolnik szuka żony" opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający wpis, który aż ciśnie łzy do oczu.

Multimedia

Mama Marleny Bazylczuk od kilku lat zmagała się z chorobą nowotworową. Kobieta zmarła 17 marca 2020 roku. Teraz jej córka zamieściła w sieci wzruszający wpis, który opatrzyła zdjęciami wykonanych przez siebie bukietów.

Z dedykacją dla najważniejszej osoby w moim życiu. ❤️ Zawsze byłaś przy mnie jak robiłam je dla kogoś, teraz też byłaś chociaż Cię nie widziałam. Mam nadzieję, że Ci się spodoba 😊❤️❤️ Zrobione z rzeczy przy których byłaś, pomagałas mi je wybierać, dobierac kolorystycznie do tematu i osoby. Dlatego wybrałam te które wiążą się z Tobą , wspominam te dni i chcę byś w jakiejś części czuła się jak w domu, mimo że dla mnie zawsze będziesz w nim obecna - napisała Marlena na Instagramie.

Marlena Bazylczuk ze szczerym wyznaniem w sieci! O co chodzi?Zobacz więcej

Post Marleny Bazylczuk chwycił za serce wielu internautów. Oto niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się pod wzruszającym postem Marleny z "Rolnik szuka żony":

Wyrazy współczucia.

trzymaj się kochana😢💓

Wspolczuje... 😏😓 trzymaj się

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×