"Rolnik szuka żony 6". Marta Manowska została matką chrzestną dziecka jednej z par? "Rodzina nam się cały czas powiększa"

Program "Rolnik szuka żony" to niewątpliwie ogromny sukces TVP oraz Marty Manowskiej, która od sześciu edycji pomaga rolnikom znaleźć miłość. Prowadząca utrzymuje bliski kontakt z uczestnikami "Rolnik szuka żony" i pojawia się na kolejnych rolniczych ślubach. Czy Marta Manowska została już poproszona o to, aby zostać matką chrzestną dziecka jednej z par? Zobacz, co nam zdradziła prowadząca "Rolnik szuka żony".

Multimedia

Szczęście w programie "Rolnik szuka żony" znalazło już kilka par, które powiedziały sobie sakramentalne "tak". To najlepszy dowód na to, że reality show jest ogromnym sukcesem stacji TVP oraz prowadzącej "Rolnik szuka żony", Marty Manowskiej, która pozostaje w stałym kontakcie z uczestnikami programu i pojawia się nawet na ślubach par z programu.

Jesteśmy po kolejnych ślubach, rodzą się kolejne dzieci, rodzina nam się cały czas powiększa. My cały czas jesteśmy razem, w kontakcie, już wszystkie edycje się ze sobą chyba poznały - powiedziała nam Marta Manowska.

Rewolucja w 6. edycji programu Marty Manowskiej! Co się wydarzy?Zobacz więcej

Relacja jaka łączy prowadzącą "Rolnik szuka żony" z bohaterami show jest godna podziwu - nie kończy się ona bowiem wraz z zakończeniem zdjęć do programu, ale trwa nieprzerwanie już od 6 lat. -Ta historia trwa. Powstają kolejne przyjaźnie i relacje - dodała Manowska, która była ostatnio gościem na ślubie Kasi i Piotra z 4. edycji "Rolnik szuka żony".

Marta Manowska matką chrzestną dziecka pary z "Rolnik szuka żony"?

Czy prowadząca "Rolnik szuka żony" została już poproszona o bycie matką chrzestną dla dziecka pary, która poznała się w programie? Sprawdź, co powiedziała nam Marta Manowska z "Rolnik szuka żony".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×