"Rolnik szuka żony 6" odcinek 12. FINAŁ! Konfrontacja Marleny i Seweryna, powrót Waldemara oraz plany na przyszłość Kuby i Ani!

W finale 6. edycji "Rolnik szuka żony" Marta Manowska ponownie spotkała się ze wszystkimi bohaterami tego sezonu. Rolnicy powspominali to, co przytrafiło im się dzięki programowi. Które pary wciąż mają szanse na przetrwanie?

Multimedia

"Rolnik szuka żony 6" odcinek 12. - co się wydarzyło?

To już finał 6. edycji "Rolnik szuka żony". Jakub, Adrian, Seweryn, Sławomir i Waldemar po dwóch miesiącach od zakończenia zdjęć spotkali się ponownie z Martą Manowską. - Wybory, których dokonałem znowu bym powtórzył - zapewnił na początku Sławek. Z kolei Seweryn przyznał, że kilka rzeczy nie powinno pójść tak, jak poszły.

Marta Manowska o swojej reakcji na krytykę Seweryna. Dlaczego broni rolnika?Zobacz więcej

Ponownie zobaczyliśmy też Waldemara, który bardzo wcześnie zdecydował, że nie chce kontynuować znajomości z żadną z pań, które wysłały do niego listy. - Na dziś mam otwarte dwie, trzy relacje. Czas pokaże, co z tego będzie - zdradził.

Sławek źle wybrał?

Sławek przyznał, że jest sam, mimo że na początku bardzo chciał być z Martą. Okazało się jednak także, że zanim zaczął interesować się Martą, poważnie myślał o Natalii. Wszystkie kandydatki Sławka stwierdziły, że Sławek tak naprawdę nie był zainteresowany zbudowaniem relacji z którąś z nich. Według Marty Sławek źle wybrał i w ostateczności za bardzo poddał się naciskowi rodziców. Jego mama obdarzyła bowiem sympatią Natalię. Na koniec rolnik zdradził, że ma kontakt z kobietą, która zobaczyła go w programie. - Mam nadzieję, że wszystko będzie szło w dobrą stronę - powiedział.

Jakub i Ania - wciąż są razem?

Jakub przyznał, że Ania i jej syn, Jaś, nadali jego życiu sens. - Byłam pewna, że jeśli Kuba nie zaakceptuje Jaśka i żadna rozmowa w tym nie pomoże to to po prostu utnę - stwierdziła Ania. Okazało się jednak, że Jaś i Jakub bardzo się polubili. Kuba zdradził, że powiedział Ani "kocham cię". Ona jednak nie odpowiedziała mu tego samego. - Jest dla mnie bardzo ważną osobą, zależmy mi na nim i chciałabym, żeby był szczęśliwy. Ze mną - podkreśliła wybranka rolnika. Oboje zaznaczyli, że potrzebują czasu, ale czują, że przed nimi piękna wspólna przyszłość.

Ania i Jakub rozstaną się? Widzownie nie wierzą w szczerość Ani!Zobacz więcej

Waldemar wciąż nie wie, kogo szuka?

Marta Manowska próbowała dowiedzieć się od Waldemara, jaka powinna być kobieta, w której mógłby się zakochać. Rolnik nie potrafił jednoznacznie odpowiedzieć. Wie jedynie, że powinna być młodsza od niego. - Odważna, spontaniczna, która będzie ciepłą osobowością - zaznaczył na koniec.

Wiola i Agata mają żal do Adriana?

Adrian przyznał, że mógł postąpić inaczej, aby tak długo nie zwodzić Wioli i Agaty. Obie panie stwierdziły, że faktycznie wolałyby pożegnać się z rolnikiem wcześniej jeśli on wiedział, że chce pogłębiać relację z Iloną. - Nie mam żalu, ale nie potrzebuję takiego mężczyzny obok siebie - powiedziała Agata, życząc szczęścia Ilonie i Adrianowi. Jak teraz wygląda ich związek? - Lubię być u Adriana - przyznała Ilona. Oboje bardzo zaangażowali się w związek, Adrian - mając na uwadze pasję Ilony - kupił nawet dwa konie. - Myślę, że to jest ktoś, na kogo czekałam tyle czasu - oznajmiła wybranka rolnika.

Nie tylko Marlena i Seweryn! Oto kłótnie, które zapisały się w historii programu TVP!Zobacz więcej

Konfrontacja z Sewerynem

W finałowym odcinku, spośród wybranej Seweryna pojawiły się Diana i Marlena. Z Joanną rolnik połączył się online. Okazało się, że dziewczyna jest zaręczona i spodziewa się dziecka! Podkreśliła, że Marlena nie powinna pokazywać jej wiadomości, które dostawała od Seweryna. Podczas spotkania z Dianą Seweryn przyznał, że w momencie ich ostatniej rozmowy, powinien zachować się inaczej. Oboje rozstali się w zgodzie. Czas na konfrontację z Marleną. - Seweryn chciał żebym kłamała - powiedziała dziewczyna, a rolnik przyznał, że to prawda. Pojawiły się łzy. Oboje podali sobie rękę, ale wciąż nikt nie wie, o co tak naprawdę poszło. Okazało się natomiast, że zarówno Marlena, jak i Seweryn są w nowych związkach! - Jestem przy niej innym człowiekiem. Lepszym - przyznał rolnik.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×