"Rolnik szuka żony 6" odcinek 3. Rolnicy zaprosili do siebie panie! Waldemar wycofał się z programu!

Przyszedł czas kolejnych decyzji w 6. edycji "Rolnik szuka żony"! Tym razem rolnicy musieli zdecydować, które panie chcą zaprosić do swoich gospodarstw. Sprawdź, co wydarzyło się w 3. odcinku programu "Rolnik szuka żony 6"!

Multimedia

"Rolnik szuka żony 6" odcinek 3. - co się wydarzyło?

Rolnicy w 6. edycji "Rolnik szuka żony" podjęli decyzje. - Nie było tego "wow" - przyznał Waldek. Każda z pań, które przyjechały na spotkanie z nim stwierdziła, że chciałaby kontynuować znajomość z rolnikiem. On jednak, mimo że nie poczuł motyli w brzuchu postanowił zaprosić do dalszej części programu tylko dwie kandydatki - Grażynę i Karolinę.

Wszystkie kandydatki na żony rolników! Które zostaną zaproszone do gospodarstw?Zobacz więcej

Adrian, który miał do wyboru najwięcej pań, postawił na 5 z nich. Jego wybranki to: Anna, Halina, Karolina, Agata i Wioleta. Seweryn także poczuł bliskość z piątką przybyłych do niego kobiet: z Joanną, Aleksandrą, Marleną, Marlenką i Dianą. Sławomir pożegnał się tylko z dwiema kandydatkami na jego żonę. Zostały: Katarzyna, Natalia, Małgorzata, Marta i Karolina. Jakub zaprosił obie z wcześniej wybranych pań: Annę i Ewę. - Sądzę, że dokonałem dobrych wyborów. Miałem czuja - oznajmił rolnik.

Czas na zadania specjalne! Wybranki Adriana przygotowywały naleśniki. Halina jako pierwsza podała swoje danie, dzięki czemu mogła dłużej porozmawiać z Adrianem. Waldek chłodno powitał się z Grażyną i Karoliną. Później razem rzucali do celu rzutkami. Dziewczyny Seweryna zagrały w koło trudnych pytań. Jakub z Anią przygotowywali sushi, a Sławomir przygotował dla dziewcząt budowanie karmników.

Seweryn dostał najwięcej listów w historii programu! Rolnik znajdzie miłość?Zobacz więcej

Każdy z panów mógł zaprosić do siebie maksymalnie trzy panie. Do rolników pojadą: Anna i Ewa (Jakub), Diana, Joanna i Marlenka (Seweryn), Agata, Wioleta i Ilona (Adrian) oraz Marta, Natalia i Małgorzata (Sławomir). Waldemar postanowił pożegnać się z obiema paniami.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Nie Rolniczka (gość)

  Waldek to fajny facet a same pasztety przyjechały do niego ta z żółtymi krzywymi zębami ubrana w szmaty i reszta ta stara jak jego matka wyglądała te panie chyba lustra nie mają w domu Brawo Waldek ja bym już w pierwszym odc. te panie odesłała do domu, niektóre baba wstydu nie mają z takim wyglądem do TV się pchać ale cóż oglądalność rośnie dzięki takim paszczura. Brawo też bym tak postąpila nic na sile

  23.09.2019 10:32
 • Stenia (gość)

  Dziewczyny nie ludzcie sie chlopaki z tej edycji poprostu sie lansuja

  23.09.2019 09:03
 • Niezdziwiona:) (gość)

  Szkoda Faceta na takie okropne baby ,znajdzie poza programem...

  23.09.2019 08:27
 • Gość (gość)

  Pani Marto.Co z Sewerynkiem? takie plotki chodzą po sieci,a Wy nic.

  22.09.2019 22:59
 • Elżbieta (gość)

  Gościu niewie sam czego chce nie szuka dali ha ha ha pozdrawiam

  22.09.2019 22:17
 • teri (gość)

  Waldemarowi cos chyba brakuje.... w głowie miałam taka osobe w rodzinie kobiety uciekajcie póki czas

  22.09.2019 22:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×