"Rolnik szuka żony 6" odcinek 4. Rolnicy przyjęli swoje wybranki. Jakie są ich pierwsze wrażenia?

W programie "Rolnik szuka żony" pozostało czterech bohaterów, którzy pragną odnaleźć miłość i zmienić swoje życie. W 4. odcinku rolnicy oczekiwali na przybycie swoich wybranek. Czy wszystko poszło zgodnie z planem? Sprawdź, co wydarzyło się w odcinku!

Multimedia

"Rolnik szuka żony 6" odcinek 4. - co się wydarzyło?

W 4. odcinku programu "Rolnik szuka żony" rolnicy szykowali się na przyjęcie gości. Trwały ostatnie przygotowania domu i obejścia. Oczekiwanie było pełne napięcia, w końcu panie po raz pierwszy odwiedzały gospodarstwo.

Seweryn dostał najwięcej listów w historii programu! Rolnik znajdzie miłość?Zobacz więcej

Jakub wybrał tylko dwie kandydatki. Mężczyzna chciałby, żeby w programie "powstało coś, co będzie początkiem czegoś większego". Najpierw na miejsce dotarła Ewa, która spotkała się z Kubą po raz pierwszy. Kobieta przyjechała z rowerem i od razu poprosiła rolnika o pomoc z wypięciem z samochodu. Następnie pojawiła się Ania, którą Jakub określił jako "spokojną duszę". Panie zamieszkały razem w pokoju.

Do Seweryna najpierw przyjechała Diana. Jako druga pociągiem dotarła Marlena, natomiast ostatnia była Asia. Joanna decydując się na przyjazd na wieś wiele zaryzykowała - rzuciła prace, ponieważ nie mogła dostać bezpłatnego urlopu. To właśnie w Asi największą konkurencję widzi Marlena. Seweryn pokazał paniom gospodarstwo, a także zaprosił do wspólnej gry w siatkówkę.

Sławomirowi zależy, żeby partnerki zaakceptowały go takim jaki jest. Ma nadzieję, że kobiety będą dobrze czuły się w jego domu. Jego wybranki to Natalia, Marta i Małgosia. Oprócz Sławka gości witali także jego rodzice.

Wszystkie kandydatki na żony rolników! Które zostaną zaproszone do gospodarstw?Zobacz więcej

Adriana odwiedziły trzy kandydatki. Pierwsza przyjechała Ilona, która wcześniej nie miała okazji poznać Adriana. Jako jedyna z wybranek jest blondynką. Następnie dotarły Agata i Wioleta. O tym która z pań gdzie zamieszka decydowało losowanie. Agata musiała dzielić pokój z Iloną i jak od razu przyznała, nie było to dla niej komfortowe, ponieważ na co dzień mieszka sama.

W 4. odcinku programu "Rolnik szuka żony" można było dostrzec pierwsze oznaki rywalizacji między paniami, a to dopiero początek. Kandydatki wkrótce przekonają się co to znaczy praca na roli i poznają uroki wiejskiego życia...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×