"Rolnik szuka żony 6" odcinek pilotażowy. Oto kandydaci do programu! Kim są rolnicy szukający miłości?

Za nami odcinek pilotażowy 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy rolników, którzy chcą wziąć udział w programie i znaleźć miłość swojego życia. Kim są? Skąd pochodzą? Jak ich poznać? Sprawdźcie, co wydarzyło się w programie "Rolnik szuka żony 6".

Multimedia

ROLNIK SZUKA ŻONY 6 - KANDYDACI DO PROGRAMU

Stało się! Poznaliśmy 9 kandydatów, którzy chcą wziąć udział w programie "Rolnik szuka żony 6" i znaleźć miłość swojego życia. Robert, Jakub, Paweł, Sławomir, Waldemar, Adrian, Sebastian, Seweryn i Marek szukają żony. Czy ta sztuka im się uda? W końcu miłość to tajemnica, której nigdy do końca nie da się odgadnąć.

Robert ma 23 lata i jest najmłodszym uczestnikiem w historii programu. Obecnie kończy studia w Warszawie, ale zaraz po zdobyciu wykształcenia zamierza wrócić do rodziny na wieś, aby pomóc w prowadzeniu gospodarstwa. Życie w mieście nie jest dla mnie - powiedział Marcie Manowskiej młody rolnik. Znajomi ze studiów nazywają go ziemniaczanym baronem, ale Robert po prostu uwielbia produkcję ziemniaków. Robert do tej pory był w dwóch poważnych związkach z dziewczynami, które były od niego starsze. Niestety, nigdy się nie udało. Teraz Robert szuka dziewczyny, która jest samotna, nie ma dzieci i może być od niego maksymalnie 5 lat starsza. Szczerość i prawdomówność - to cechy, jakich poszukuje Robert.

Zobacz zwiastun odcinka pilotażowego! Czy wśród nowych rolników jest kobieta?Zobacz więcej

Jakub cały swój dorobek zawdzięcza ciężkiej pracy. Ma 42 lata i jest bardzo przedsiębiorczy. Każdy swój dzień zaczyna od sprawdzenia kursów walut oraz notowań giełdy, a dopiero później idzie na pole. Widać, że jest poważnym człowiekiem, który jeszcze poważniej podchodzi do biznesu. Jakub zajmuje się m.in. hodowlą świń, lecz w końcu uznał, że praca nie może być całym jego życiem. Od dawna jest sam. Jakub nie widzi przeszkód w tym, aby związać się z kobietą, które już mają dzieci. Nie ma konkretnego typu, twierdzi, że kobieta po prostu musi mieć to coś.

Paweł stara się być wzorem dla swojego syna, a teraz szuka kobiety, z którą zbuduje stały związek. Aby rozbudować gospodarstwo jeździł na tirach. Nie traktuje swojego rozwodu jako porażki życiowej, ponieważ ten związek dał mu syna, największy skarb w życiu. Jego kobieta musi być miła, otwarta oraz zdecydowana - czasem musi krzyknąć i przywołać Pawła do porządku. Teraz jednak Paweł ucieka w pracę, samotność go dobija. Co ciekawe, Paweł ubiega się o unieważnienie ślubu kościelnego.

Sławomir jest zapracowanym rolnikiem, ponieważ jest również... strażakiem! Sławek hoduje krowy, ale jego pasją są także... pszczoły. Mężczyzna ma 34 lata i jego rodzice uważają, że to najwyższy czas, aby u jego boku w końcu pojawiła się kobieta, która go nie zrani i nie będzie chciała przenieść się do miasta. Sławomir woli, aby napisały do niego dziewczyny bezdzietne, które są zdecydowane na poważny związek.

Małgosia kusi w czerwonej sukience! W tak seksownym wydaniu dawno jej nie widzieliśmy!Zobacz więcej

Waldemar samodzielnie prowadzi małe gospodarstwo rolne, ma dwójkę dzieci i jest kościelnym organistą. Mężczyzna ma 46 lat i pracuje również jako... przedstawiciel biznesowo-ubezpieczeniowy! Na brak pracy nie może narzekać, ale niestety narzeka na brak kobiety. Uwielbia podróże, zwiedził kawał świata, a do tego bezgranicznie kocha swoje dzieci, które wspierają go w decyzji wzięcia udziału w programie. Jego była żona w ogóle nie kontaktuje się z dziećmi, całkowicie się odcięła od rodziny. Teraz Waldemar szuka kobiety, dla której zrobi wszystko i która zrobi wszystko dla niego.

Adrian nie planował zostania rolnikiem. Dawniej pracował jako geodeta, ale los była nieprzewidywalny. Teraz zajmuje się uprawą kwiatów. Uwielbia góry i odcięcie się od świata, zdając się tylko na przyrodę i naturę. Szuka dziewczyny, która będzie wyrozumiała i zrozumie jego zajęcie. Marzy mu się ślub kościelny oraz dzieci.

Sebastian twierdzi, że prawdziwy mężczyzna musi mieć zasady. Mężczyzna ma 37 lat i brak kobiety bardzo mu doskwiera. Jego bracia znaleźli sobie żony, więc nie może być gorszy. Co ciekawe, Sebastian kiedyś wygrał samochód, więc może można nazwać go szczęściarzem? Szuka kobiety, która jest szczera i ma swoje zdanie. Podobne zdanie na ten temat ma Marta, siostra Sebastiana. Mężczyzna twierdzi, że bez problemów mógłby być kobietą, która jest po rozwodzie i ma dzieci.

Dziarma była odkryciem telewizji TVN, dzisiaj szokuje wyglądem! Jak zmieniła się Agata Dziarmagowska?Zobacz więcej

Seweryn samotnie prowadzi gospodarstwo i agroturystykę. Ma 28 lat i szuka miłości. Jego ojciec popełnił samobójstwo, a mama zmarła na zawał serca. W domu ma basen oraz saunę - widać, że potrafi dbać o gospodarstwo! Szuka kobiety, która będzie ciepła i kochająca, a także potrafiąca się w pełni zaangażować i w przyszłości prowadzić gospodarstwo z Sewerynem. Szuka partnerki, nie potrzebuje opiekunki.

Marek jest rozwodnikiem, dla którego rolnictwo jest sposobem na życie. Dawniej pracował w państwowych firmach, ale w końcu postanowił kupić gospodarstwo i zacząć pracę na swoim. Ma 57 lat i szuka partnerki do wspólnego życia. Jest sam od dwóch lat. Z żoną był od 25 lat, ale nie wyszło. Dzieci zostały wraz z nim. Kolejne związki po małżeństwie nie wyszły - zbyt duże różnice poglądów oraz wieku. Dla Marka najważniejsza jest rodzina i to ją stawia na pierwszym miejscu.

KOLEJNE ODCINKI PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY 6" OD WRZEŚNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sąsiad (gość)

    Szkoda ze są tu Panowie którzy naginają prawdę o sobie i próbują wykreować ze swojej osoby ideał. Niestety prawda i tak wyjdzie najaw

    02.05.2019 20:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×