"Rolnik szuka żony 6". Seweryn Nowak zakochany w Magdalenie Mos. Narzeczona zaryzykowała dla niego wszystko!

Piękna narzeczona rolnika Seweryna Nowaka zdecydowała się wszystko dla niego poświęcić. Zarzuciła dotychczasową karierę i postawiła wszystko na jedną kartę. Co robiła jeszcze niedawno i czym teraz się zajmuje?

Multimedia

Seweryn Nowak z "Rolnik szuka żony" i Magdalena Mos prowadzą pensjonat

Rolnik z Chwalimia koło Piły, który dał się poznać widzom jako uczestnik skonfliktowany z zainteresowaną nim Marleną (poszło o liczbę dzieci), od Wielkanocy jest zaręczony z Magdaleną Mos. Natknęli się na siebie w sklepie i wówczas okazało się, że mieszkają w niedalekim sąsiedztwie. Pierścionek zaręczynowy i kwiaty Seweryn wręczył Magdzie tak, jak należy, na kolanach:

Była przy tym jej mama i moja siostra z mężem i dwójką dzieci. Zrobiłem to w pięknej, świątecznej atmosferze i zaskoczyłem wszystkich – powiedział rolnik dla "Super Expressu".

Dotychczas Magda zrobiła dla Seweryna już bardzo wiele - poświęciła dla niego swoją karierę. Mos jest dyplomowaną architektką krajobrazu i z pewnością mogłaby wykazać się w tej dziedzinie, która w Polsce wreszcie ma szansę się rozwijać. Ale zakochana kobieta postanowiła inaczej.

Seweryn Nowak planuje wielkie wesele w stodole! Wiemy, kogo zaprosi na swój ślubZobacz więcej

Teraz wspólnie z Sewerynem prowadzą pensjonat agroturystyczny "U Danusi i Grzegorza", który kiedyś należał do nieżyjących już rodziców rolnika.

Madzia zrezygnowała z pracy na etacie. Zrobiła to dla mnie, a właściwie dla nas - wyznał mężczyzna. I dodał, że "winne" takiemu obrotowi sprawy są ich uczucia.

Ludzie wyczuwają, że naprawdę się kochamy, że jest tu pozytywna energia i zawsze do nas wracają. Jeden z naszych gości pomagał mi nawet w pandemii dobrać pierścionek zaręczynowy dla Magdy – takie mamy tu relacje – powiedział.

W czerwcu para wypoczywała przez weekend nad polskim morzem:

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Taka jedna (gość)

    Porzuciła pracę, bo nie chce się robić i znalazła gościa, który będzie ją utrzymywał. Jak mniemam w planach min. 2-3 dzieci ci pozwoli jej latami siedzieć w domu. Raczej nie miłość tylko pieniądze i łatwe zycie.

    09.08.2021 21:07
  • Taka jedna (gość)

    Buhehe architektka krajobrazu, wielka kariera czekała ja w zawodzie, rzeczywiście tyle poświęciła. Gdyby naprawde była kimś nie zrezygnowałaby z pozycji i wieku lat ciężkiej pracy . Gdybyście napisali sędzia, kardiolog, chirurg itp. to rozumiem

    09.08.2021 21:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×