"Rolnik szuka żony 7". Agnieszka krytykowana przez widzów. Dlaczego tak naprawdę opuściła gospodarstwo Dawida? "Montaż zrobił swoje"

Agnieszka mierzy się z falą hejtu po swoim występie w "Rolnik szuka żony". Uczestniczka 7. edycji rolniczego show TVP przekomarza się z krytykującymi ją osobami w mediach społecznościowych.

Multimedia

Agnieszka z 7. edycji "Rolnik szuka żony" wzbudziła sporo kontrowersji. Jako pierwsza opuściła gospodarstwo Dawida tłumacząc swoja decyzję tym, że między Martyną a Dawidem zawiązały się pakty, a ona z Martą zostały odtrącone. Agnieszka przed swoim wyjazdem stwierdziła również, że farmer zachowuje się inaczej przed kamerą, a inaczej na żywo, ma parcie na szkło - oceniła.

Agnieszka żałuje, że zostawiła Dawida z Martyną i Magdą? Drugi raz nie poszłaby do programu?Zobacz więcej

Do finału 7. edycji "Rolnik szuka żony" zostało już niewiele czasu. W sieci wciąż trwają jednak gorące dyskusje na temat uczestników programu. Z krytycznymi komentarzami mierzy się m.in. Agnieszka.

Jestem oburzona Twoim zachowaniem w programie. Przerosła Cię wieś i zwyczajnie uciekłaś pod wymówką ze „nie czujesz flow” . Zajęłaś tylko miejsce innej zdecydowanej i wartościowej kobiecie - oceniła zachowanie Agnieszki w programie jedna z internautek.

Kandydatka Dawida postanowiła odpowiedzieć na jej komentarz.

Jak wieś mogła mnie przerosnąć, jak całe życie mieszkam na wsi... To co było pokazane w programie to 1/100 tego co tam się wydarzyło. Montaż też zrobił swoje - odpisała Agnieszka.

Czego nie pokazały kamery? Dlaczego Agnieszka tak naprawdę opuściła gospodarstwo Dawida? Dziewczyna zdradzi być może więcej szczegółów w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony 7".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ^^ (gość)

    Ruchałbym a jak lubi połykać to nawet powygłupiałbym się z nią, tak max 2 tygodnie.

    30.11.2020 19:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×