"Rolnik szuka żony 7". Magdalena Bator wyszła za mąż! Na weselu pojawili się również inni uczestnicy programu

Magdalena Bator, która była jedną z bohaterek 7. edycji programu "Rolnik szuka żony", w sobotę 9 lipca rolniczka powiedziała sakramentalne TAK Jakubowi, z którym ma rocznego synka Marcela. Na uroczystości nie zabrakło również innego uczestnika programu.

Multimedia

"Rolnik szuka żony 7" - Magdalena Bator

Magdalena Bator była jedną z uczestniczek 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Piękna rolniczka zdobyła ogromną sympatię widzów, a kandydaci bili kolejne rekordy w wysyłaniu listów. Finalnie Magdalena zaprosiła na swoje gospodarstwo kandydatów, którzy jak się okazało, bardziej niż staraniem się o jej względy, byli zainteresowani zacieśnianiem męskiej przyjaźni.

I gdy już wydawało się, że to koniec przygody Magdaleny z "Rolnik szuka żony", młoda rolniczka postanowiła jeszcze raz przejrzeć listy, które otrzymała na początku programu. To właśnie wtedy wyciągnęła list od Jakuba, który wcześniej nie mógł pojawić się na nagraniach programu. Teraz nic mu nie przeszkodziło i szybko stworzył parę z Magdaleną! Między nimi zaiskrzyło do tego stopnia, że w maju 2021 roku doczekali się synka Marcela.

Dawno niewidziana Magdalena Bator na nowym zdjęciu! Co za figura!Zobacz więcej

Magdalena Bator wyszła za mąż!

Magdalena Bator postanowiła w końcu sformalizować swój związek z Jakubem. 9 lipca 2022 roku para powiedziała sobie sakramentalne TAK. Na uroczystości nie zabrało zarówno najbliższej rodziny, jak i wspólnych znajomych z programu "Rolnik szuka żony". Wraz ze świeżo upieczoną parą młodą świętowali Dawid Noweta z 7. edycji "Rolnika" oraz Maciej Kazek z 8. edycji. Obaj rolnicy na swoich InstaStories na Instagramie udostępnili zdjęcia z uroczystości, dzięki czemu można było się dowiedzieć o ślubie i weselu Magdaleny. Rolniczka była ubrana w piękną, białą koronkową suknię, natomiast jej mąż Jakub miał na sobie prosty, ciemny garnitur, białą koszulę, a całość przyozdobił muszką. Na weselu nie brakowało hucznej zabawy, a także podnoszenia panny młodej!

Młodej parze gratulujemy!

Zobacz galerię

Dawid Noweta już nie szuka żony? Rolnik pochwalił się ukochaną?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×