"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin podsyca plotki o ciąży! Paweł Bodzianny wkrótce zostanie ojcem?

Czy już wkrótce doczekamy się kolejnego dziecka zrodzonego wśród uczestników programu "Rolnik szuka żony"? Wiele na to wskazuje! Plotki o swoim stanie błogosławionym podsyca właśnie Marta Paszkin!

Multimedia

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony 7" podsyca plotki o ciąży!

Czy wkrótce powiększy się rodzina Pawła Bodziannego, rolnika, który skutecznie szukał miłości w programie "Rolnik szuka żony 7"? Wszystko jest możliwe! Tym bardziej, że jego narzeczona, Marta Paszkin, potrafi wzbudzić zainteresowanie swoją osobą wśród fanów i umiejętnie podsyca plotki o ciąży!

Plotki o ciąży Marty Paszkin zaczęły pojawiać się w okolicach świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony", gdzie przyszła żona rolnika przyznała, że nie chciałaby iść do ślubu... z ciążowym brzuszkiem! To rozbudziło fanów, którzy zaczęli szukać oznak ciąży u partnerki Pawła Bodziannego.

Marta Paszkin szykuje się do ślubu. Tak będzie wyglądała panna młodaZobacz więcej

Te zaczęły się zwiększać podczas wakacji Marty i Pawła, gdzie oczy wszystkich obserwatorów były zwrócone w kierunku brzucha uczestniczki programu TVP. Sama Marta Paszkin kontrowała wszystkie pytania o ciążę i powiedziała:

Jeśli przyjdzie odpowiednia pora, to na pewno będę chciała się pochwalić.

Teraz jednak Marta Paszkin sama podsyca plotki o ciąży! Wszystko za sprawą najnowszych zakupów przyszłej żony rolnika, wśród których znalazł się... ciążowy dres! Co prawda Marta Paszkin przekonuje, że jest to odzież użyteczna nawet, gdy nie jest w ciąży, ale fani nie przestają plotkować!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×