"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin: Udział w "Rolniku" kosztował mnie wiele emocji. Program oglądałam na środkach uspokajających!

Program "Rolnik szuka żony 7" był ogromnym telewizyjnym hitem. Każdy kolejny odcinek przynosił widzom ogrom emocji. To udzieliło się nie tylko widzom, ale także uczestnikom show, którzy bardzo stresowali się tym, co zobaczą na ekranie. Opowiedziała nam o tym Marta Paszkin.

Multimedia

"Rolnik szuka żony" to wielki telewizyjny hit. Z edycji na edycję program tylko zyskuje na swojej popularności, co widać zarówno po wynikach oglądalności, jak i po samych zgłoszeniach do show!

Za nami już 7. edycji randkowego programu dla rolników. Gwiazdami 7. edycji "Rolnik szuka żony" są Paweł Bodzianny i Marta Paszkin, którym jako jedynym z podstawowego składu udało się stworzyć parę. Ich miłosne poczynania z pewnością pamiętają wszyscy widzowie, ale już od początku było widać, że Paweł mocno zauroczył się Martą. Później było blisko zakończenia znajomości z powodu dość mocnego i niefortunnego żartu, ale na szczęście Paweł nie tylko uratował sytuację, ale wprost powiedział Marcie co do niej czuje.

Marta Paszkin obchodzi urodziny! Pokazała w sieci swoje stare zdjęcia. Ale schudła!Zobacz więcej

Marta i Paweł do dzisiaj są razem. Teraz ich poczynania możemy oglądać w programie "Dance, Dance, Dance 3" i wszystko układa im się tak, jak powinno. Mocno kibicujemy tej parze!

Niedawno mieliśmy okazję porozmawiać z Martą i Pawłem, więc zapytaliśmy o to, jak wspominają show "Rolnik szuka żony". To było dla nich stresujące doświadczenie? Jak czuli się oglądając program w telewizji? Marta Paszkin wyznała:

Udział w "Rolniku" to było dla mnie ogromne emocjonalne, psychiczne wyzwanie. Zarówno w trakcie, jak byłam, gdzie sytuacja była bardzo niecodzienna, że ledwo poznaje faceta, jadę i poznaję całą jego rodzinę, a jeszcze oprócz tego są dwie inne dziewczyny. Potem jeszcze emisja; ja oglądałam to na środkach uspokajających! Ogromny stres.

Sprawdźcie, co jeszcze nam powiedzieli Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • OOO (gość)

    Paweł otwórz oczy ta P.Marta nie jest odpowiednia dla Ciebie .

    22.03.2021 11:59
  • Xxcc (gość)

    Współczuję Pawłowi i tyle . Ta Kobieta Marta to nie jest dla niego Kobieta :( Jak chce żyć z nią i taki rok życia prowadzić co zrobić 🤷‍♂️

    22.03.2021 11:57
  • Biedron (gość)

    Jej bym nie ruszył nawet za milion zielonych...ale jego to bym pruł za darmo.

    21.03.2021 19:30
  • Apolonia Niemira (gość)

    Wspaniała para, nie tylko w programie Rolnik, szuka żony ale również tutaj na parkiecie.Gratuluje Wam z całego serca i wspieram swoim głosem.. Powodzenia Kochani.

    21.03.2021 17:55
  • Obserwator (gość)

    Paweł pantoflarzem jest Martę interesuje facet. Z. Kasa , a nie jakiś taniec

    21.03.2021 16:46
  • Jan (gość)

    Niestety Paweł by chciał Magdzie w głowie się kreci, niewypał

    21.03.2021 16:42
  • Alicja (gość)

    Jesteście tak urocza para, tak sympatyczni , że można na Was patrzeć i patrzeć. Jesteście podobni do siebie wizualnie. Super, że jesteście razem. Oj będzie z Was cudna rodzinka. Trzymamy kciuki za dance,dance, dance. I powodzenia. Acha córeczka powinna dostać braciszka ;)

    21.03.2021 13:57
  • nelson (gość)

    Nadszedł czas, aby podzielić się moim świadectwem, jestem Nelson i cieszę się, że zeznawam tutaj, moja mama przedstawiła mi Babę Ogbogo, kiedy odkryła, że ​​nie mogę zajść w ciążę po 3 latach małżeństwa. To spowodowało tyle kłopotów w moim małżeństwie i doprowadziło do rozwodu. powiedziała, że ​​jest wysoce uduchowiony i może sprawić, że moja żona wróci do mnie z radością i będziemy mogli mieć razem dzieci. Na początku wątpiłem, dopóki się z nim nie skontaktowałem, a potem rzuciłem na mnie potężne zaklęcia i sprawiłem, że moja żona wróciła do mnie po zrobieniu tego, co potrzebne. A teraz jesteśmy szczęśliwi z cudownymi dziećmi. Od dnia, w którym Wielka BaBa Ogbogo pracowała dla mnie i rozwiązała moje problemy. Złożyłem mocną przysięgę, że tak długo, jak żyję, będę nadal świadczył o dobroci jego wielkich dzieł, a ci, którzy stoją w obliczu problemów w związkach i małżeństwie, powinni szybko się z nim skontaktować i zostać szczęśliwym świadkiem, takim jak ja. Podaję jego kontakt tutaj, E-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com lub kontaktuję się z nim przez jego numer WhatsApp. +2349020168697 Sprawił, że moja była żona wróciła do mnie z radością Uzdrowił mnie z impotenta do prawdziwego mężczyzny.

    21.03.2021 13:50
  • Ryś (gość)

    Jesteście fajną parą.Nie przejmujecie się co piszą malkontenci, im nigdy nie dogodzisz.

    21.03.2021 13:19
  • SW (gość)

    Ale ludzie są wredni nie wiecie co mówicie o tej parze są wyjątkowi ja ich popieram i zawsze będę popierala są superrrr para życzę im powodzenia w życiu prywatnym trzymam kciuki za nich

    21.03.2021 13:10
  • Margo (gość)

    Para z rolnika to mięso armatnie zastanawiam po co Wam to było żeby teraz program oglądać na prochach .Pani Marta pokazuje zdjęcia w ciąży z kim już nie jest czemu to służy ,gdzie są Rodzice żeby doradzić aby się nie ośmieszać.

    21.03.2021 12:58
  • Irka (gość)

    I to jest rolnik zamiast pracować to kręci dupa na parkiecie ona niezgrabna pasują wizualnie do siebie i promują się celebryci a rolnikowi samo rośnie może tancowac

    21.03.2021 12:56
  • Misiu

    Znam jednego z uczestników (Pana). To, co się u niego działo to skandal. Jedna z uczestniczek już w pierwszą noc na chama mu się do łóżka próbowała dostać, a jak ją odrzucił to się mściła i gadała, że chciał ją zgwałcić i jaki to z niego "dupa nie chłop" i ją poniżał cały czas jak tam była! Do tego po dwóch dniach sprowadziła do niego liczną rodzinę. Chłopak miał problem, by jej się pozbyć! Długo po programie nie dawała mu jeszcze spokoju i go nękała!

    21.03.2021 11:38
  • Do Luny (gość)

    Luna sruna weź ty okulary załóż , bo w tej parze to lepszą tancerką jest Marta.

    21.03.2021 11:15
  • damian (gość)

    dobra para

    21.03.2021 08:37
  • Hej (gość)

    Powiem tak para fana ale Marta to dobra aktorka myślę że ztej mąki chleba nie będzie

    21.03.2021 08:13
  • Luna (gość)

    Podobni wizualnie, ale nic poza tym. Paweł szczery i miły a Marta rozdaje karty i pilnuje ... Aktorka dobra, ale tancerka to masakra - muzyka jej w tańcu nie przeszkadza 😉

    21.03.2021 07:14
  • Hope (gość)

    I was fired by my boss and was jobless for a few months, than my buddy told me about this site to do work. Within a month i am able to earn handsome package. For more detail visit ……………. Earn75.ℂℴℳ

    21.03.2021 06:47
  • Inaaa (gość)

    A co z tatusiem jej córeczki odwiedza ja chociaz?

    21.03.2021 05:44
  • Rympał (gość)

    Marta to lubi potarmosić ogóra, miała ich w buzi trochę

    21.03.2021 00:18
NowszeStarsze