"Rolnik szuka żony 7". Marta Paszkin znowu w ogniu krytyki. Internauci zarzucają jej brak klasy, a to problemy zdrowotne!

Marta Paszkin z 7. edycji "Rolnik szuka żony" znowu znalazła się w ogniu krytyki. Internauci zarzucają jej brak klasy, ale w obronie ukochanej Pawła stanęła jej mama, która zaapelowała o odrobine empatii. Okazuje się, że Marta ma problemy zdrowotne!

Multimedia

Marta Paszkin, czyli wybranka Pawła z 7. edycji "Rolnik szuka żony" mierzy się ostatnio z falą krytycznych komentarzy. Najpierw internauci skrytykowali jej strój z finału programu. Następnie zarzucili jej brak klasy w związku z nonszalanckim sposobem siedzenia. "Jeszcze puszki piwa brakuje" - takie komentarze można znaleźć w sieci.

Marta Paszkin krytykowana za to, jak była ubrana w finale! Głos zabrała jej stylistka!Zobacz więcej

W obronie Marty stanęła jednak jej mama, która poprosiła internautów o więcej empatii. Okazuje się, że specyficzny sposób siedzenia Marty spowodowany jest problemami zdrowotnymi.

Moi mili komentujący, nie jest to program o poprawnym siedzeniu, a Marcie nie brak klasy ani nie potrzeba jej lekcji poprawnego siedzenia. Marta ma problem z biodrami od urodzenia. Więcej empatii - poprosiła pani Katarzyna, mama Marty.

W dyskusję z hejterami wdała się również siostra Marty Paszkin.

Widzę, że ma pani jakiś kompleks. To żaden wstyd mieszkać na wsi czy mniejszym mieście. Wstyd to mieć takie zaściankowe poglądy oraz cechować się taką małostkowością, bo o empatii i czytaniu ze zrozumieniem już nie wspomnę. Kobieta NIC NIE POWINNA, droga pani - dodała siostra uczestniczki.

Czy po tym wyznaniu widzowie spojrzą na ukochaną Pawła łaskawszym okiem? Mamy taką nadzieję!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Barbara (gość)

    Nie przejmujcie się zakompleksionymi hejterami

    07.01.2021 19:43
  • Agula (gość)

    Boże ludzie ile w was nienawiści Marta jest fajną dziewczyną i super ze jej się ułożyło każdy ma jakieś wady i zalety ale krytykować umiecie innych popatrzeć trzeba najpierw w swoje życie a potem w cudze. Marta trzymaj się i nie przejmuj takimi ludźmi zawiść i tyle

    04.01.2021 09:43
  • Jacek (gość)

    Fajna, tylko czasami robi jej się piana w kącikach ust. Ale jest ok.

    02.01.2021 17:45
  • Stoczniowiec (gość)

    W mieście nie znalazła ruszyła na wieś szukać bogatego chłopa.

    02.01.2021 09:54
  • Ania (gość)

    Dużo miłości i szczęścia

    01.01.2021 21:22
  • Grekb (gość)

    Zazdroszczą i tyle A co to kogo obchodzi czy gra czy nie gra może tak lubią dajcie im spokuj niech sobie spokojnie układają życie

    01.01.2021 19:15
  • kobieta (gość)

    Marta, miej to w d...e co piszą . Hołota zawsze była i będzie . Kibicuję Wam.

    01.01.2021 17:13
  • Kole Poznania (gość)

    U nas na wsi istne wednie---mieszczuchom traktory robią chalas,maszyny robią kurz na polu i zwierzęta robią smród ... Schronisko dla zwierząt zapchane miastowymi psami, dzieci z wiejskich szkół muszą przynosić karme

    01.01.2021 14:42
  • Rybka (gość)

    Bardzo ładna para odważna kobieta życzę im szczęścia piszą bzdety z zazdrości niech im się wiedzie

    01.01.2021 11:33
  • Bldizo (gość)

    A co internautów obchodzi życie prywatne zakochanych?

    01.01.2021 09:49
  • Radosław (gość)

    Sądzę ze ta para jest naturalnie szczęśliwa, wielu chciało by takie relacje przeżyć Dlatego też spróbujcie to zrobić, doświadczyć a nie hejtujecie bezmyślnie. Ehh

    01.01.2021 01:13
  • Bacha (gość)

    Dziewuszki po jakiego czorta wy się tak sprzedajecie a niby miastowe i wykształcone.

    31.12.2020 21:58
  • Margo (gość)

    A tak poważnie to po co to wszystko, kij ma dwa końce jak idziesz do takiego programu musisz wiedzieć ze będą zwolennicy i przeciwnicy, ja oczekuje więcej szczerości mniej manipulacji A o Pani Marcie tak mogę powiedzieć

    31.12.2020 21:11
  • Widz (gość)

    Ona ma się podobać Pawłowi a nie wam

    31.12.2020 20:45
  • Ni-Na (gość)

    Najsympatyczniejsza para, chyba w całej edycji. Życzę im szczęścia.

    31.12.2020 20:23
  • Farmerka (gość)

    Proszę was jak można tak krytykować sposób siedzenia...niech każdy spojrzy na siebie. Nikt nie jest idealny.

    31.12.2020 20:07
  • Fajna para trzymam kciuki aby im się udało (gość)

    Fajna

    31.12.2020 20:06
  • Gość (gość)

    Gadają bo zazdroszczą. Bynajmniej są naturalni , są sobą nie udają i nie pozują . Życzę im wszystkiego dobrego.

    31.12.2020 20:02
  • Maciek (gość)

    Dlaczego tyle nienawiści i wrogości tkwi w tych komentujących ludziach😡

    31.12.2020 19:54
  • Ja (gość)

    Problemy z biodrami? To jak to się ma do wspinaczki na ściance wspinaczkowej? Rodzaj rehabilitacji? :))

    31.12.2020 19:34
NowszeStarsze